Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 21 01:26 | London, Jul 20 23:26 | New York, Jul 20 19:26
Shanghai, Jul 21 07:26 | Tokyo, Jul 21 08:26 | Sydney, Jul 21 10:26

10 найважливіших подій року в економіці КНР26 грудня 2010 в 09:00 - Христина


10 найважливіших подій року в економіці КНР

Китайська газета назвала 10 найважливіших подій року в економіці країни.1. Зростання ВВП Китаю складе близько 10%.

Економісти припускають, що в 2010 році зростання ВВП Китаю досягне досить високого рівня, склавши близько 10%. Цей показник перевищив цілі підтримки 8% зростання. У 2010 році економічне зростання Китаю перевершило очікування, однак, як і раніше існують невизначені фактори, пов'язані з тиском інфляції, повільним відновленням зовнішніх потреб. У 2011 році відносини між впевненістю у стабільному зростанні, регулюванням структури та управлінням інфляційними очікуваннями, а також підтримка стабільних цін на товари є гарантією сталого та здорового розвитку економіки Китаю.

2. Фінансові доходи перевищать 8 трлн. юанів.

Експерти вважають, що, судячи за даними перші 11 місяців, річні фінансові доходи Китаю можуть перевищити 8 трлн. юанів. Значне зростання показника свідчить про багатство і посилення держави, однак, навіть надлишкові доходи викликають дискусії про "могутність країни" і "добробут народу".

3. Зростання середнього чистого доходу селян перевищить 8,3%.

За прогнозом міністерства сільського господарства КНР, реальне зростання середнього чистого доходу селян в цьому році перевищить середній рівень минулих 4 років, склавши 8,3%. Кількість нових робочих місць збільшиться на 10 мільйонів. За статистикою міністерства трудових ресурсів і соціального забезпечення КНР за три квартали поточного року в містах і селах країни було зафіксовано 9 млн. 310 тисяч нових працівників.

4. Зростання обсягу виробництва продовольства сьомий рік поспіль.

За даними Державного статистичного управління КНР, сукупний обсяг виробництва зернових країни склав 546 410 000 т, тим самим, буде поставлений новий історичний рекорд, вперше за півстоліття сьомий рік поспіль простежується зростання показників. Обсяг виробництва продовольства вже четвертий рік стабільно перевищує 500 млн. тонн.

5. Рівень ревальвації юаня знаходиться на позначці 2,5%.

З моменту оголошення Центральним банком КНР про чергове реформування курсу юаня 19 червня поточного року, відбулася незначна ревальвація китайської національної валюти. В даний час рівень ревальвації юаня знаходиться на позначці 2,5%.

6. Зростання індексу споживчих цін перевищить 3%.

У 2010 році спостерігається зростання індексу споживчих цін. У листопаді відзначено "прорив" за 28 місяців. За прогнозами експертів, річне зростання показника, швидше за все, перевищить 3%.

7. "Подвійні стандарти" в скороченні викидів шкідливих речовин в атмосферу.

8. Китай може виконати в строк поставлені завдання - скоротити обсяг викидів забруднюючих навколишнє середовище речовин на 10%.

9. Обсяг продажів автомобілів досягне 18 млн. штук.

За прогнозами Китайської асоціації автовиробників, обсяг продажів автомобілів в Китаї цього року перевищить 18 млн. штук. Таким чином, КНР впевнено стала першою в світі країною-виробником автомобілів, а також найбільшим новим ринком з реалізації автомашин.

10. Сальдо торговельного балансу скоротиться до $190 млрд.

Міністр комерції КНР Чень Демін відзначив, що цього року очікується скорочення сальдо торгового балансу до $190 млрд., передбачається поліпшення ситуації. Незважаючи на те, що простежується скорочення сальдо торгового балансу, Китай як і раніше відчуває сильний тиск з боку основних торговельних партнерів в особі США і ЄС.
 

10 найважливіших подій року в економіці КНР


Новини Статті Аналітика
У США зріс дохід від реклами в кінотеатрах У США зріс дохід від реклами в кінотеатрах Деякі поради інвестору Деякі поради інвестору Макроогляд, січень Макроогляд, січень
Рівень безробіття в зоні євро в квітні не змінився і склав 9,9% Рівень безробіття в зоні євро в квітні не змінився і склав 9,9% Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу Обзор фондового рынка 15.07.2011_Market review Обзор фондового рынка 15.07.2011_Market review
Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі Заводський сектор науки, як складова підвищення конкурентоспроможності інноваційної структури Заводський сектор науки, як складова підвищення конкурентоспроможності інноваційної структури Обзор фондового рынка 13.07.2011_Market review Обзор фондового рынка 13.07.2011_Market review
У Штатах почали розраховуватись золотом У Штатах почали розраховуватись золотом Інтелектуальний капітал, як наукові інновації Інтелектуальний капітал, як наукові інновації Обзор фондового рынка 08.06.2011_PreMarket Обзор фондового рынка 08.06.2011_PreMarket
Китай хоче виробити рекордну кількість сталі Китай хоче виробити рекордну кількість сталі Управління інвестиційними ризиками підприємства Управління інвестиційними ризиками підприємства Огляд вітчизняного фондового ринку за 10.05.2011 від ІГ Сократ Огляд вітчизняного фондового ринку за 10.05.2011 від ІГ Сократ

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Чим би ти не володів, ти або використовуєш це, або втрачаєш!

Генрі Форд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті