Інвестиції.орг

Kyiv, Dec 08 01:40 | London, Dec 07 23:40 | New York, Dec 07 19:40
Shanghai, Dec 08 07:40 | Tokyo, Dec 08 08:40 | Sydney, Dec 08 10:40

Міжнародні експерти скептично оцінюють перспективи української економіки

Міжнародні експерти скептично оцінюють перспективи української економіки
12 квітня 2011 в 17:42 - Роман Зайцев


Міжнародні експерти скептично оцінюють перспективи української економіки

Складний інвестиційний клімат не дозволяє очікувати швидкого відновлення української економіки. За оцінками агентства Standard & Poor`s, ВВП України в нинішньому році зросте максимум на 3,8%.   Зокрема вчорашнє погіршення агентством S&P прогнозу зростання ВВП України в поточному році з 4% до 3,8%, а інфляції - з 10% до 11%, - найбільш консервативні висновки, пише КоммерсантЪ-Украина.

Так, Moody`s, Європейський банк реконструкції та розвитку і Світовий банк очікують, що темпи відновлення української економіки будуть на рівні 4%, і лише українські експерти більш оптимістичні: консенсус-прогноз Мінекономрозвитку становить 4,6%, а прем‘єр-міністр Микола Азаров сподівається на збільшення ВВП на 5%.

Також газета пише, що агентство Fitch з жовтня не переглядало своїх очікувань підвищення ВВП на 4,5%. Прогноз S&P на 2012 рік залишається низьким: зростання ВВП на 4,5%, інфляція - 11%. Ці цифри на 2-3 процентних пункту гірші від оцінок української влади - зростання ВВП на 6,5% і інфляція всього 7,9%.

При цьому, на відміну від Moody`s, у березневому звіті якого основними проблемами української економіки названі зростаюча частка проблемних активів у банківській системі і невизначеність співпраці з МВФ, в агентстві S&P погіршення прогнозу пояснюють відсутністю державних і приватних інвестицій в інфраструктуру.

"Без серйозних змін в інституційній структурі реалізація нових проектів малоймовірна. На нашу думку, політичні конфлікти можуть зробити неможливим проведення будь-яких серйозних реформ у цій галузі в найближчому майбутньому", - зазначається у звіті.

Тому S&P після чистого припливу в 2010 році в Україну $ 4,2 млрд прямих іноземних інвестицій у найближчі три роки чекає за $ 4 млрд у рік, пише Ъ, зазначивши, що низькі обсяги інвестицій не дозволять українській владі сподіватися на прискорення ВВП в 2013 році (прогноз - 4,2%).

"У зв‘язку із залежністю України від змін умов торгівлі та збереженням протягом тривалого часу дефіциту рахунку поточних операцій волатильність ВВП, що спостерігалася раніше, може повторитися в майбутньому", - говориться у звіті.

КоммерсантЪ-Украина пише також, що песимізм S&P не поділяють у МВФ, який підтвердив прогноз зростання ВВП в поточному році на 4,5% і поліпшив його для 2012 року до 4,9%, пояснивши це позитивним впливом країн-експортерів енергоресурсів і стабілізацією фінансової системи України.

 
Міжнародні експерти скептично оцінюють перспективи української економіки


Новини Статті Аналітика
Україні прогнозують врожай зернових на рівні 44 млн т. Україні прогнозують врожай зернових на рівні 44 млн т. Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу Макроогляд, січень Макроогляд, січень
В Україні набрав чинності закон про спрощення дозвільних процедур в будівництві В Україні набрав чинності закон про спрощення дозвільних процедур в будівництві Роль первинних ланок з підготовки та використання кадрів підприємств Роль первинних ланок з підготовки та використання кадрів підприємств Огляд вітчизняного фондового ринку за 06.05.2011 від ІГ Сократ Огляд вітчизняного фондового ринку за 06.05.2011 від ІГ Сократ
Посол Німеччини каже, що вступ України до Митного союзу закриє їй двері у ЗВТ Посол Німеччини каже, що вступ України до Митного союзу закриє їй двері у ЗВТ Система науково - технічної інформації України існуючі виклики і нові можливості Система науково - технічної інформації України існуючі виклики і нові можливості Тижневий огляд фінансових ринків України Тижневий огляд фінансових ринків України
Дефіцит держбюджету України за січень-квітень склав 4 млрд грн. Дефіцит держбюджету України за січень-квітень склав 4 млрд грн. Напрямки впровадження екологічних інновацій в промисловому комплексі регіону Напрямки впровадження екологічних інновацій в промисловому комплексі регіону Огляд українських ринків за 23.03.2011. Несміливе зростання Огляд українських ринків за 23.03.2011. Несміливе зростання
Ціни на пальне в Україні зупинили ріст Ціни на пальне в Україні зупинили ріст Розвиток інноваційної інфраструктури: регіональний аспект Розвиток інноваційної інфраструктури: регіональний аспект Огляд українських ринків за 21.03.2011. Ринки впевнено зростають Огляд українських ринків за 21.03.2011. Ринки впевнено зростають

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Успіх не вимагає пояснень, невдача не сприймає виправдань.

Наполеон Хілл
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті