Інвестиції.орг

Kyiv, Apr 21 18:38 | London, Apr 21 16:38 | New York, Apr 21 12:38
Shanghai, Apr 22 00:38 | Tokyo, Apr 22 01:38 | Sydney, Apr 22 03:38

Конкурс інвестиційних проектів18 травня 2011 в 18:34 - Ілона Чіркова


Конкурс інвестиційних проектів

Фінансовий портал «ІНВЕСТИЦІЇ.орг» є економічним експертом для широкої аудиторії користувачів, яка цікавиться інвестиційними процесами.Фінансовий портал ІНВЕСТИЦІЇ орг

                                      Кафедра економіки підприємства та інвестицій

                                Національного університету «Львівська політехніка»

 

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ

ДЛЯ СТУДЕНТІВ, АСПІРАНТІВ ТА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ

Організатори:

Фінансовий портал «ІНВЕСТИЦІЇ.орг» є економічним експертом для широкої аудиторії користувачів, яка цікавиться інвестиційними процесами. Портал надає інформаційну підтримку при виборі напрямів та способів інвестування коштів в Україні, зокрема в: інноваційні проекти, інтелектуальну власність, цінні папери, дорогоцінні метали, нерухомість, власний бізнес, антикваріат, агротовари, енерготовари, валюту, фінансові установи і т.п. За рахунок об’єктивної і незаангажованої подачі,  інфор­­­­­мація викладена на порталі Інвестиції орг має високий ступінь довіри серед інвесторів.

Кафедра економіки підприємства та інвестицій «Львівської політехніки» проводить науково-дослідну роботу за напрямами:  економічне оцінювання інноваційної та інвестиційної діяльності підприємств; обґрунтування інноваційно-інвестиційних стратегій, програм та проектів розвитку виробничо-господарських структур, регіонального розвитку.  Бере активну участь у проектуванні та реалізації інвестиційних проектів, грантів, конкурсних робіт. Здійснює підготовку кваліфікованих економістів на рівні бакалавра, спеціаліста, магістра.

 

Метою проведення конкурсу є:

-         фінансова підтримка інноваційних інвест-проектів;

-         перетворення інноваційних ідей в інвестиційні проекти;

-         популяризація інвестування в інноваційні проекти;

-         пошук додаткових джерел фінансування наукових розробок;

-         залучення науковців до вирішення проблем бізнесу;

-         зближення наукових та бізнес – кіл

Конкурс проводиться для інноваційних інвест-проектів, спрямованих на розвиток малого бізнесу за такими напрямами:

-         ресурсозберігаючі, енергозберігаючі технології у всіх галузях економіки

-         сфера інтернет-послуг та розвиток електронної комерції, соціальні інтернет - проекти

-         розвиток сфери послуг

-         інновації у сфері трансферу знань

-         системи і механізми фінансування інновацій

-         активний відпочинок та дозвілля, розвиток туристичної інфраструктури міст України

Переможці конкурсу отримають кошти на втілення своїх проектів!!!

Детальну інформацію про умови участі в конкурсі буде опубліковано на порталі ІНВЕСТИЦІЇ орг http://investycii.org у серпні 2011 року. Для того, щоб отримати інформацію персонально про початок конкурсу та детальні умови участі в ньому, Ви можете вже зараз заповнити реєстраційну форму за адресою http://investycii.org/page/concurs.html. Подача заявки на отримання детальної інформації не зобов’язує до участі в конкурсі.

Координатори проекту:

 

Мар’ян Швець (директор ТОВ «Іннеті»)

Анна Кравець (к.е.н., кафедра ЕПІ Львівської політехніки)

Контактна інформація:

http://inneti.com; investycii.org

e-mail: ms@inneti.com 

тел.  +38 032 261 66 88

ДОДАТКОВО: співпраця з ВНЗ

Портал ІНВЕСТИЦІЇ орг пропонує співпрацю організаторам усіх наукових конференцій та семінарів економічного напрямку. Ми готові безкоштовно публікувати тези доповідей учасників вищезгаданих конференцій на сторінках  Порталу, що дасть можливість доповідачам у додатковий спосіб розповісти про напрямки своїх досліджень, а також про їхні доробки може дізнатись широке коло осіб, серед яких, можливо, знайдуться однодумці та потенційні інвестори.

Конкурс інвестиційних проектів


Новини Статті Аналітика
Залишок коштів на коррахунках банків України на 31 травня збільшився на 182 млн грн. Залишок коштів на коррахунках банків України на 31 травня збільшився на 182 млн грн. Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Макроогляд, січень Макроогляд, січень
Залишок коштів на коррахунках банків України на 30 травня зменшився на 782 млн грн. Залишок коштів на коррахунках банків України на 30 травня зменшився на 782 млн грн. Економічна природа та об’єктивні передумови трансформації бізнесу Економічна природа та об’єктивні передумови трансформації бізнесу Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Генпрокуратура хоче знати, на що пішли гроші Євро-2012 Генпрокуратура хоче знати, на що пішли гроші Євро-2012 Заробіток на аукціонах Заробіток на аукціонах Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
ЄІБ виділить 450 млн євро для покращення доріг в Україні ЄІБ виділить 450 млн євро для покращення доріг в Україні 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ Сучасні аспекти планування у сфері інноваційної діяльності підприємств Сучасні аспекти планування у сфері інноваційної діяльності підприємств УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Все, що нам потрібно для досягнення успіху знаходиться не в заморських далях, а в нашій власній голові - саме там і треба шукати все необхідне.

Роберт Стівенсон
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті