Інвестиції.орг

Kyiv, Sep 22 05:45 | London, Sep 22 03:45 | New York, Sep 21 23:45
Shanghai, Sep 22 11:45 | Tokyo, Sep 22 12:45 | Sydney, Sep 22 14:45

Як грамотно поводитись з боргами?



5 березня 2011 в 10:21 - Ілона Чіркова


Як грамотно поводитись з боргами?

10 фактів про борги і кредити, які потрібно знати кожному, якщо не хочете потрапити в боргову яму і опинитися на узбіччі цього життя.



1. Деякі борги хороші

Позичити гроші на будинок, або навчання - це гарна ідея. Головне не переборщити і бути впевненим, що Ви зможете погашати його кожного разу в строк. Також слід пошукати найвигідніші відсотки.

2. Є погані борги

Не користуйтеся кредитною карткою для речей швидкого споживання, на зразок харчування, або відпустки, якщо Ви не зможете повністю погасити кредит протягом місяця, максимум двох. Не існує більш швидкого шляху загрузнути в боргах.

Замість цього, відкладайте щомісяця невелику суму грошей і тоді Ви зможете дозволяти собі іноді зайві, спонтанні витрати. Якщо все ж таки, грошей не вистачає, а хочеться дуже щось купити - краще почикати і накопичити необхідну суму, таким чином, Ви заощадите на відсотках.

3. Управляйте своїми витратами

Безліч людей витрачає сотні доларів на вітер. Почніть записувати кожну свою витрату, заберіть непотрібні витрати і таким чином швидше розраховуйтесь з боргами.

4. Спочатку виплатіть борги з найвищим відсотком


Шлях до виходу з боргів полягає в тому, щоб спочатку виплачувати кредити і борги з найвищою процентною ставкою, а що залишиться - направити на погашення решти боргів та кредитів. Як тільки кредит/борг з найвищим відсотком буде погашений - переходьте до кредиту з наступною за величиною ставкою.

5. Не потрапте в пастку мінімуму

Якщо Ви щомісячно вносите мінімальний платіж за допомогою кредитної картки, фактично, Ви зовсім не погашаєте свій кредит, а лише сплачуєте відсотки за використання кредитки.

Будуть потрібні роки, щоб з таким успіхом погасити кредит і врешті-решт Ви заплатите значно більше, ніж початкова сума кредиту.

6. Дивіться уважно, де брати гроші


Можливо, взяти кредит і поставити свій будинок під заставу - дуже зручно, але це не завжди безпечно. Зрештою, Ви можете втратити й свій будинок.

7. Будьте готові до несподіваних речей

Зробіть Резервний фонд, в якому постійно буде знаходитися сума, що дорівнює від 3 до 6 місяців Вашого прожиткового мінімуму

Якщо у Вас немає грошей на непередбачені випадки, тоді зламана піч, або пошкоджений автомобіль можуть серйозно вдарити по Ваших фінансах.

8. Не поспішайте виплачувати кредит на будинок

Не спрямовуйте всю готівку на виплату іпотечного кредиту, якщо у Вас є й інші борги, або кредити.

Іпотечний кредит має звичайно невисокий відсоток (якщо ж відсоток по Вашому кредиту занадто великий, подумайте про рефінансування).

9. Як тільки Вам знадобилася допомога - отримуйте її


Якщо у Вас боргів більше, ніж Ви можете впоратися, отримаєте допомогу до того, як вони закинуть Вас на узбіччя життя.

Існує безліч фінансових агентств з гарною репутацією, які зможуть допомогти Вам в кращому управлінні особистими фінансами. Але, не потрібно забувати, що в той же час є і багато подібних організацій з далеко не найкращою репутацією.

10. Кредитні карти наступають

У країнах СНД кредитні карти набирають все більше популярності, а поінформованість громадян перебуває на гранично низькому рівні.

Не забувайте частіше відвідувати інформаційні ресурси з управління особистими фінансами.

Як грамотно поводитись з боргами?


Новини Статті Аналітика
Залишок коштів на коррахунках банків України на 31 травня збільшився на 182 млн грн. Залишок коштів на коррахунках банків України на 31 травня збільшився на 182 млн грн. Заробіток на аукціонах Заробіток на аукціонах Місячний огляд фінансових ринків України - Лютий Місячний огляд фінансових ринків України - Лютий
Загальний обсяг нових кредитів у квітні зменшився до 110 млрд грн. Загальний обсяг нових кредитів у квітні зменшився до 110 млрд грн. Сучасні аспекти планування у сфері інноваційної діяльності підприємств Сучасні аспекти планування у сфері інноваційної діяльності підприємств Тижневий огляд фінансових ринків України Тижневий огляд фінансових ринків України
Нацбанк Білорусі з 1 червня 2011 р. підвищує ставку рефінансування до 16% річних Нацбанк Білорусі з 1 червня 2011 р. підвищує ставку рефінансування до 16% річних Переваги власного бізнесу Переваги власного бізнесу Огляд європейських ринків за 21.01.2011. Підсумки тижня Огляд європейських ринків за 21.01.2011. Підсумки тижня
Залишок коштів на коррахунках банків України на 30 травня зменшився на 782 млн грн. Залишок коштів на коррахунках банків України на 30 травня зменшився на 782 млн грн. Механізм державної підтримки та розвитку інноваційної інфраструктури України Механізм державної підтримки та розвитку інноваційної інфраструктури України Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Генпрокуратура хоче знати, на що пішли гроші Євро-2012 Генпрокуратура хоче знати, на що пішли гроші Євро-2012 Інтелектуальний капітал, як наукові інновації Інтелектуальний капітал, як наукові інновації ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Звичайно, існують люди, для яких гроші понад усе. Зазвичай це люди, які ніколи не стануть багатими. Тільки той досягає багатства, хто талановитий, вдачливий, і не думає постійно про гроші.

Стів Джобс
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті