Інвестиції.орг

Kyiv, May 22 14:29 | London, May 22 12:29 | New York, May 22 08:29
Shanghai, May 22 20:29 | Tokyo, May 22 21:29 | Sydney, May 22 23:29

Головні правила, щоб отримати від депозиту максимальний прибуток17 листопада 2010 в 10:33 - Христина


Головні правила, щоб отримати від депозиту максимальний прибуток

Просто покласти кошти в банк на депозит. І, як не дивно, зробити так, щоб цей же депозит став джерелом витрат.  Що впливає на ставку
Досвідчені вкладники вже звикли, що параметри обраного депозиту впливають на розмір ставки. Так, чим більше сума, яку ви довіряєте банку, тим більше, як правило, ставка, яку вам запропонує установа. Так, по вкладах без права поповнення та часткового зняття прибутковість теж вище. Нарешті, які бажають вкласти кошти з максимальною прибутком в певний банк можуть для великих відсотків покласти кошти на термін довше.

Щоправда, перш ніж нести гроші в банк на більш тривалий термін тільки заради збільшення ставки, потрібно двічі подумати - адже радість від підвищеного відсотка можуть "зіпсувати" штрафи за дострокове розірвання депозиту, якщо вам раптово знадобиться сума, якої не виявиться в наявності. Втім, не всі банки встановлюють штрафні санкції. До того ж, багато хто з тих банків, які штрафують при достроковому розірванні вкладів, пропонують депозити, яких такі штрафи не стосуються. При цьому варіанти штрафів різні - від простого зниження ставки за депозитом на утримання додаткових комісій (що може застосовуватися і разом з пониженням ставки - це зовсім невигідно для вкладника, адже можна забрати з банку в результаті менше коштів, ніж ви туди принесли). Нарешті, в багатьох банках діє правило: чим раніше ви забрали внесок, тим більше штраф. Втім, для того, щоб депозит виявився пов‘язаний з будь-якими витратами, зовсім не обов‘язково забирати його раніше строку.

Уникаємо зайвих витрат
Найпростіший спосіб для вкладника "наткнутися" на комісію - це відкрити депозит шляхом перерахування коштів у безготівковому вигляді з рахунку в іншому банку. Мало того, що в такому випадку вам, швидше за все, доведеться заплатити комісію в банку, з якого ви здійснюєте переклад, так ще і при переведенні в готівку внеску в кінці терміну в новому банку доведеться сплатити до 1% від його суми (при цьому за зняття відсотків по депозиту плата, як правило, не стягується).

Ще одне потенційне джерело витрат - плати за тарифами банків за оформлення довіреностей та розпоряджень на випадок смерті вкладника (платіж може доходити до 50 гривень). Також якщо вам знадобиться довідка про наявність внеску - наприклад, для отримання візи, то приготуйтеся платити і за неї (найчастіше, 20 гривень).

Окрема ситуація з банківськими картами, які банкіри пропонують до депозитів, - універсального рішення про те, чи вигідно їх брати, просто немає. Справа в тому, що в кожному банку свій підхід до стягування комісій, пов‘язаних з такими картами. Так, за словами експертів, окремі заклади можуть брати певну суму за відкриття та обслуговування додаткового карткового рахунку під депозит (наприклад, якщо відсотки вкладу щомісяця або в кінці терміну депозиту переводяться на картковий рахунок). Інші ж - навпаки, стягують комісію за переведення в готівку коштів з поточного рахунку, на який після закінчення терміну переводять внесок, у разі якщо вкладник при відкритті депозиту відмовився від платіжної карти. Тому перш ніж робити остаточний вибір на користь того, брати карту до вкладу чи ні, варто ретельно проаналізувати тарифи банку, який ви обрали. Єдина операція, яка стосується таких карт і практично завжди безкоштовна - це розрахунок в торговій мережі.

Але самий підступний з точки зору комісій - універсальний депозит або, як його називають банкіри, рахунок з підвищеними відсотками на залишок. Такий депозит можна вільно поповнювати, знімати з нього кошти - і в цьому якраз і криється джерело більшості комісій.

На чому не варто економити
Є кілька сервісів, на яких не варто економити. Наприклад, у разі, якщо ваш рахунок з підвищеними відсотками на залишок прив‘язаний до карти, і ви активно нею розраховуєтесь в торгових мережах або переводиш в готівку в банкоматах - то не варто відмовлятися від мобільного банкінгу. Приблизно за 5 гривень на рік (іноді за 5 гривень на місяць) банк буде інформувати вас про кожну операцію, проведену по вашій картці. Тоді ви зможете, як мінімум, вчасно зупинити зловмисників, якщо вони почнуть вас грабувати.

Ще одна зручність, яке буде корисно багатьом - користування засобами "сидячи на дивані" або інтернет-банкінг. Втім, якщо ви твердо впевнені, що не будете платити за зручність, а всі рахунки, перекази і так далі будете здійснювати шляхом походу на пошту або в банк, то оформляти такий сервіс теж немає сенсу.

І наостанок, головне правило всіх вкладників - не поспішайте при виборі, а потім - оформленні вкладу. Вивчіть ретельно всі тарифи і подумайте, навіщо вам потрібен цей інструмент, якими функціями ви будете користуватися, а якими - ні. Тоді ви точно зробите правильний вибір.
 

Головні правила, щоб отримати від депозиту максимальний прибуток


Новини Статті Аналітика
Львів розмістить 2,5 млн грн на депозиті в Львів розмістить 2,5 млн грн на депозиті в "Укрексімбанку" Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Обзор фондового рынка 14.07.2011_PreMarket Обзор фондового рынка 14.07.2011_PreMarket
Нацбанк оголосив про 17 мільярдів прибутку Нацбанк оголосив про 17 мільярдів прибутку Основні правила бізнес-презентації Основні правила бізнес-презентації Обзор фондового рынка 07.06.2011_PreMarket Обзор фондового рынка 07.06.2011_PreMarket
Уряд вирішив, що на Уряд вирішив, що на "Олімпійський" витратять 4,6 мільярда Переваги власного бізнесу Переваги власного бізнесу Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Витрати з обслуговування державного боргу склали 7,4 млрд грн. Витрати з обслуговування державного боргу склали 7,4 млрд грн. Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Литовці хочуть гнучкої ставки акцизу на бензин в Україні Литовці хочуть гнучкої ставки акцизу на бензин в Україні Необхідні умови для відкриття власного бізнесу Необхідні умови для відкриття власного бізнесу Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Той справжній друг, хто приховує наші недоліки від погляду інших людей і відкриває їх нашому власному погляду.

У. Секкер
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті