Інвестиції.орг

Kyiv, Dec 04 12:26 | London, Dec 04 10:26 | New York, Dec 04 06:26
Shanghai, Dec 04 18:26 | Tokyo, Dec 04 19:26 | Sydney, Dec 04 21:26

10 порад щоб отримати іпотечний кредит26 лютого 2011 в 09:06 - Ілона Чіркова


10 порад щоб отримати іпотечний кредит

1. Реальне оцінення своїх можливостей   Перш за все потрібно визначити, на яку суму кредиту претендувати і в скільки в підсумку обійдеться квартира. Зробити це допоможуть кредитні калькулятори, які є на сайтах багатьох банків.  Щомісячний платіж в більшості випадків не може становити більше 40% доходу, а максимальний розмір кредиту обмежений, як правило, 70-80% від вартості квартири.

Допомогти у виборі іпотечної програми можуть і кредитні брокери - спеціальні агентства, покликані акумулювати інформацію про пакети іпотечних послуг, консультувати позичальника і допомагати йому в зборі документів та отриманні кредиту.

2. Домовленість з керівником

Потрібно звернутися до роботодавця, чи згоден він підтвердити доходи і в якій формі це буде зроблено (довідка за формою, лист у вільній формі з підписом керівника або особиста бесіда начальника з кредитним інспектором).

Якщо компанія не розташована надавати інформацію про реальний розмір зарплати своїх співробітників, варто пошукати "лояльний" банк, який погодиться на інше підтвердження доходу.

3. Серйозно підійти до вибору процентної ставки

Погоджуватися на кредит під 12% річних у валюті не варто. Однак треба мати на увазі, що банк може декларувати низьку процентну ставку, але при цьому встановлювати досить значні "компенсуючі" збори, наприклад щорічну комісію за ведення рахунку або завищені ставки близької страхової компанії.

4. Не лукавити

Кредитні інспектори дізнаються скільки коштують послуги няні, обслуговування автомобіля і т. п. А якщо все-таки вийде обдурити банкірів та отримати більшу суму кредиту, ви можете створити проблеми самі собі: щомісячні виплати банку можуть виявитися непосильними для сімейного бюджету.

5. Ретельно перечитувати договір

Ідеальний варіант - проконсультуватися з юристом на предмет "тонких" моментів договору, контракту. Пункти, що вимагають особливої уваги, - можливість перегляду умов надання кредиту, перерв у платежах, відповідальність позичальника у випадку прострочення і т. п.

6. Готуватись до несподіванок

Не виключено, що отримання кредиту вимагатиме додаткових вкладень крім банківських зборів. Досить значну суму зазвичай складають витрати на пошуки квартири - послуги ріелтора, збір документів і т. п. Потрібно з’ясувати, які саме документи потрібно представити банку для укладення договору.

Треба також враховувати те, що їхній список може суттєво розширитися в процесі оформлення угоди.

7. Визначення з ринком

Ставка за "первинці" до оформлення житла у власність у більшості банків вище на 2-3 процентних пункту. Однак у випадку покупки нової квартири звичайно не доводиться витрачати гроші на ріелтора, відпадає і необхідність перевірки юридичної чистоти житла, що купується.

Крім того, не всяка "вторичка" підійде для іпотеки - будинок не повинен йти під знос, інакше банк не погодиться кредитувати таку квартиру.

8. Підбір ріелтора

Агент з нерухомості повинен бути лояльним до іпотеки. В іншому випадку він буде нескінченно говорити, що "чистий" продаж квартири пройшов б набагато швидше, обурюватися при запиті додаткових документів і вимагати доплати.

Крім того, ріелтор повинен дати гарантію юридичної чистоти квартири.

9. Перевірити шляхи до відступу

Оцініть, як швидко можна в разі чого знайти нову роботу з прийнятним для погашення кредиту рівнем доходу.

10. Ще раз усе обдумати

На думку більшості позичальників, якщо є можливість обійтися без іпотеки та купити квартиру "в чисту" (наприклад, отримавши звичайний кредит), варто нею скористатися.

З урахуванням процентних виплат вартість "іпотечної" квартири зростає на 60-90%. Крім того, до повного погашення кредиту не можна вільно розпоряджатися житлом, будь-яка операція з ним повинна узгоджуватися з банком-заставодержателем.

10 порад щоб отримати іпотечний кредит


Новини Статті Аналітика
Банки можуть збільшити обсяги споживчого кредитування Банки можуть збільшити обсяги споживчого кредитування Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Обзор фондового рынка 13.07.2011_Market review Обзор фондового рынка 13.07.2011_Market review
У США зріс дохід від реклами в кінотеатрах У США зріс дохід від реклами в кінотеатрах Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Обзор фондового рынка 11.07.2011_PreMarket Обзор фондового рынка 11.07.2011_PreMarket
Залишок коштів на коррахунках банків України на 31 травня збільшився на 182 млн грн. Залишок коштів на коррахунках банків України на 31 травня збільшився на 182 млн грн. Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Огляд ринку банківських депозитів в Україні в лютому Огляд ринку банківських депозитів в Україні в лютому
Залишок коштів на коррахунках банків України на 30 травня зменшився на 782 млн грн. Залишок коштів на коррахунках банків України на 30 травня зменшився на 782 млн грн. Деякі поради інвестору Деякі поради інвестору Огляд вітчизняного ринку нерухомості в лютому Огляд вітчизняного ринку нерухомості в лютому
"Укравтодор" позичив 450 мільйонів на дороги Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу Огляд вітчизняного ринку нерухомості в січні Огляд вітчизняного ринку нерухомості в січні

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Якщо ти купуєш те, що тобі не потрібно, то незабаром будеш продавати те, що тобі необхідно.

Б.Франклін.
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті