Інвестиції.орг

Kyiv, Dec 08 00:52 | London, Dec 07 22:52 | New York, Dec 07 18:52
Shanghai, Dec 08 06:52 | Tokyo, Dec 08 07:52 | Sydney, Dec 08 09:52

Заробіток на аукціонах

Заробіток на аукціонах
29 вересня 2015 в 09:00 - Ілона Чіркова


Заробіток на аукціонах

Наша країна багата не тільки людьми, але і різними унікальними речами, які мають великий успіх на західному ринку. Хоча для нас ці речі можуть бути повсякденними і часто зустрічаються.Грунтуючись на досвіді успішних інтернет торговців, кожен з нас може стати мільйонером за кілька років роботи, при цьому, не відмовляючись від поточного місця роботи. Ризики мінімальні. Для роботи на аукціоні потрібен інтернет, місце зберігання, будь-які речі для продажу і ... крапля везіння. А шанси на успіх величезні.

Поможем создать собственный сайт и воплотить любую идею в жизнь! artlanding.net - будь на волне успеха!


Напевно, якщо не всі, то багато хто чув про найзнаменитіший Інтернет-аукціон "ebay"! Це дійсно найзнаменитіший онлайн-аукціон, на якому щомісячно складаються мільйони угод!

Ebay знаменитий також своєю демократичністю - будь-яка людина, в якій би географічній точці Землі вона не знаходилась, може брати участь у торгах, щось купуючи або продаючи! Ось ця демократичність і дозволить вам почати свій бізнес в якості ebay-продавця або ebay-брокера!

Суть даної бізнес ідеї така: в Інтернеті є сотні сайтів, на яких пропонують щось купити з великою, до 70%, знижкою! І найчастіше це не непотріб, а якісний товар. Більше того, є безліч фірм, які не вимагають, щоб спочатку купили у них товар, а потім робили з ним все що завгодно. Зовсім навіть навпаки! Вони пропонують: "Спочатку продайте наш товар за вашою ціною, а потім купіть його у нас з нашої і ми доставимо його вашому покупцеві.

Схема роботи аукціону eBay

Основною ідеєю eBay є надання продавцям інтернет-платформи для продажу будь-яких товарів. Сама фірма eBay виступає лише в ролі посередника при укладанні договору купівлі-продажу між продавцем і покупцем. Оплата товару і його пересилання відбувається без участі eBay. За використання платформи продавці платять внесок, що зазвичай складається із збору за виставляння лота й відсотка від ціни продажу. Для покупців використання аукціону eBay безкоштовно. Оскільки прибуток eBay безпосередньо залежить від обсягів продажів, зроблених за допомогою цієї платформи, на ній діють досить ліберальні умови. До продажу дозволені будь-які товари і послуги, що не порушують законодавства тієї країни, в якій зареєстровано відповідна філія eBay і не внесені в чорний список eBay.

При продажу продавець має можливість вибору однієї з трьох моделей:

1. Продаж з аукціону.
Це спосіб продажу, що приніс eBay успіх. Продавець вказує стартову ціну лота, час початку торгів та їх тривалість. Всі зацікавлені можуть в будь-який момент поставити певну ставку на цей лот, однак ставка може бути перебита іншими потенційними покупцями. Актуальні ставки доступні для перегляду в будь-який момент. Учасник аукціону, чия ставка була найбільшою на момент його закінчення, отримує право на купівлю товару.

2. Продаж за твердою ціною.
Продавець пропонує свій товар за заздалегідь вказаною ціною до певного моменту (кінця торгів). Право на купівлю отримує перший учасник торгів, який погодився заплатити вказану ціну.

3. Рекламне оголошення.
Продавець створює безстрокове оголошення, яке буде демонструватися у розділі веб-сайту eBay, в якому розміщуються тільки лоти даного продавця.

Що можна продавати на аукціоні?

Це перше питання, яке виникне, якщо ви вирішите зайнятися даним видом електронної комерції.

Всі товари, які реально можуть продаватися на eBay з країн СНД можна розділити на три групи:

- Предмети колекціонування;

- Предмети мистецтва;

- Предмети масового попиту.

Простіше за все знайти товари, якщо ви працюєте за першою категорією. Можна продавати речі, за які ви нічого не платите.

Бізнес на eBay зовсім не обмежений продажем фізичних товарів. Є безліч інших способів використання eBay як би "не за призначенням". Відомі способи заробітку на eBay:

- дешеві покупки "там" з метою перепродажу "тут". Цей спосіб досить популярний в СНД. Адже не секрет, що ноутбуки, цифрові камери і іншу електроніку на eBay можна купувати дуже дешево;

- продаж "ексклюзивних" товарів з СНД наївним американцям. Кажуть, що існують цілі цехи з виробництва таких, наприклад, "ексклюзивів", як "Шапки Спецназу КДБ" (потворного вигляду шапки-вушанки з червоною зіркою);

- з eBay можна "продавати" по 1 центу електронні книги, набиті посиланнями на партнерські програми, тобто використовувати аукціон, як недороге джерело трафіку;

- деякі спритні люди просто перепродують речі, куплені на інших аукціонах, наприклад Yahoo.

- продаж інформаційних товарів - дуже вигідна справа, адже пересилати-то взагалі нічого не треба! Головне - знати, яку саме інформацію продавати.

Досвід практично всіх західних eBay-продавців показав, що дорожче за все продаються предмети з найнижчою стартовою ціною. Завжди, якщо товар дістався вам безкоштовно, виставляйте його за ціною 1 у. о. або навіть 0,01. Низька стартова ціна магічним чином діє на покупців.

Якщо товар дістався вам не безкоштовно, встановлюйте на нього ціну, рівну закупівельній, якщо на цей товар немає стійкого попиту, не продавайте його зовсім.

Всім, хто хоче почати бізнес на eBay, потрібно для початку побути в ролі покупця і купити там хоч яку-небудь дрібничку, щоб "відчути дух аукціону". Є таке відчуття, що всім нам, рано чи пізно, доведеться долучитися до цієї "світової барахолки", так як це найбільший і унікальний ринок на планеті.

Заробіток на аукціонах


Новини Статті Аналітика
"Нафтогаз" знову спробує продати на аукціоні бензин за ціною вище ринкової Переваги власного бізнесу Переваги власного бізнесу Тижневий огляд ринку ОВДП - 06.04.2011 Тижневий огляд ринку ОВДП - 06.04.2011
Генпрокуратура хоче знати, на що пішли гроші Євро-2012 Генпрокуратура хоче знати, на що пішли гроші Євро-2012 Ефективність інноваційних процесів Ефективність інноваційних процесів Тижневий огляд ринку ОВДП - 29.03.2011 Тижневий огляд ринку ОВДП - 29.03.2011
"Укргазвидобування" продало на аукціоні 108,69 тисяч тонн скрапленого газу Інноваційний розвиток аграрних підприємств Миколаївської області Інноваційний розвиток аграрних підприємств Миколаївської області Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
"Нафтогаз" 25 травня проведе аукціон з продажу 12,5 тис. т світлих нафтопродуктів Конкурс інвестиційних проектів Конкурс інвестиційних проектів ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
"Нафтогаз" не зміг продати на аукціоні пальне Лисичанського НПЗ Епоха нової резервної валюти Епоха нової резервної валюти Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Успіх не вимагає пояснень, невдача не сприймає виправдань.

Наполеон Хілл
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті