Інвестиції.орг

Kyiv, Apr 19 03:26 | London, Apr 19 01:26 | New York, Apr 18 21:26
Shanghai, Apr 19 09:26 | Tokyo, Apr 19 10:26 | Sydney, Apr 19 12:26

У рейтингу легкості ведення бізнесу Україна піднялася на 2 позиції

У рейтингу легкості ведення бізнесу Україна піднялася на 2 позиції
4 листопада 2010 в 12:30 - Роман Зайцев


У рейтингу легкості ведення бізнесу Україна піднялася на 2 позиції

У рейтингу легкості ведення бізнесу Doing Business-2011 Україна зайняла 145 місце, піднявшись на дві позиції з минулого рейтингу. Про це йдеться в рейтингу Doing Business-2011, підготовленому Світовим банком і Міжнародною фінансовою корпорацією, повідомляє прес-служба банку.  При цьому в номінації "Відкриття бізнесу" України посіла 118 місце, піднявшись з 136 (+18), але опустилася в номінації "Закриття бізнесу", опинившись на 150 позиції (-5).

У рейтингу відзначили істотне зниження Україні мінімальних вимог до капіталу, що сильно вплинуло на легкість відкриття бізнесу, спрощення отримання дозволів на будівництво за рахунок впровадження національних та місцевих правил, які спростили процедури. Крім того, впровадження та постійне вдосконалення системи електронної подачі ПДВ істотно полегшили податкові процедури.

Перше місце рейтингу посів Сінгапур, останнє - Чад (183). Російська Федерація виявилася на 123 (-7), Польща на 70 (+3), Білорусь на 68 (-4), Ізраїль - на 29 (+1).

"Уряди в усьому світі послідовно вживають заходів, спрямованих на поліпшення можливостей місцевих підприємців", - говорить в.о. директора Відділу глобальних показників і аналізу Групи організацій Світового банку Ніл Грегорі, - "Країни, в найбільшою мірою постраждали від фінансової кризи, - особливо в Східній Європі - в минулому році ставили завдання проведення реформ нормативно-правового регулювання, щоб сприяти відновленню дрібних і середніх підприємств і створення ними робочих місць".

У ході дослідження "Ведення бізнесу" проводиться аналіз нормативних актів, що застосовуються до підприємств у країні протягом усього їх життєвого циклу, включаючи створення компанії і ведення діяльності, міжнародну торгівлю, сплату податків і ліквідацію компаній. У доповіді "Ведення бізнесу" не оцінюються всі аспекти ведення підприємницької діяльності, істотні для компаній та інвесторів. Наприклад, в ньому не оцінюються безпека, макроекономічна стабільність, корупція, рівень кваліфікації або міцність фінансових систем.

У рейтингу легкості ведення бізнесу Україна піднялася на 2 позиції


Новини Статті Аналітика
Fitch Ratings знизило рейтинг Кіпру до A- з Fitch Ratings знизило рейтинг Кіпру до A- з "негативним" прогнозом Економічна природа та об’єктивні передумови трансформації бізнесу Економічна природа та об’єктивні передумови трансформації бізнесу Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Fitch переглянуло прогноз по рейтингах Японії у бік пониження Fitch переглянуло прогноз по рейтингах Японії у бік пониження Переваги власного бізнесу Переваги власного бізнесу ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
У Moody’s побачили загрозу для рейтингу Японії У Moody’s побачили загрозу для рейтингу Японії Необхідні умови для відкриття власного бізнесу Необхідні умови для відкриття власного бізнесу Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Fitch знизило рейтинги Греції Fitch знизило рейтинги Греції Можливість заробити на группон-сайтах Можливість заробити на группон-сайтах I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Moody’s знизить рейтинг японським банкам, якщо вони спишуть борги АЕС Moody’s знизить рейтинг японським банкам, якщо вони спишуть борги АЕС "Фукусіма-1" Венчурний капітал як джерело інноваційних процесів в системі безпеки підприємництва Венчурний капітал як джерело інноваційних процесів в системі безпеки підприємництва I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Успіх не вимагає пояснень, невдача не сприймає виправдань.

Наполеон Хілл
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті