Інвестиції.орг

Kyiv, Mar 19 19:26 | London, Mar 19 17:26 | New York, Mar 19 13:26
Shanghai, Mar 20 01:26 | Tokyo, Mar 20 02:26 | Sydney, Mar 20 04:26

PR та антикризове управління підприємством

PR та антикризове управління підприємством
16 січня 2011 в 16:04 - Ілона Чіркова


PR та антикризове управління підприємством

Підприємства, що потрапили в ситуацію кризи, найчастіше виглядають наступним чином. Спостерігається сильне зменшення обсягу продажів, пов'язане з різними внутрішньофірмовими або ринковими чинниками. Проблема ускладнюється неузгодженими діями керівництва і тривожним настроєм персоналу, пов'язаним з невизначеністю майбутнього фірми або із зростаючою недовірою до керівництва. Відсутні внутрішні і зовнішні організовані інформаційні потоки.У кожного підприємства своя специфіка кризової ситуації, різним буває й підхід керівництва підприємств до вирішення проблем. Зрозуміло, що єдиного рецепту виходу з кризи не існує, але є загальні правила вирішення проблем підприємства.У першу чергу варто розбити поняття "криза" на поняття "проблеми, які потребують вирішення" і встановити послідовність і терміни рішення всіх проблем. Часто ці проблеми лежать в наступних областях: структура пропозиції і продажу, інформування та мотивація персоналу, зовнішні інформаційні потоки.

Чим можуть допомогти фахівці в галузі реклами та PR в цих областях?

Структура пропозиції і продажів

Покупець, оптовий чи роздрібний, корпоративний або приватна особа, повинен отримати якісну, достовірну і повну інформацію про пропозицію підприємства, зацікавитися ним і, в кінцевому підсумку, зробити покупку. Це набуває особливої актуальності в ситуації кризи.
Адже часто доля підприємства залежить саме від бажання або небажання споживача скористатися пропозицією фірми.

Під структурою пропозиції ми розуміємо визначення цільових груп, каналів поширення інформації в цільових групах, формулювання самої пропозиції у формі, привабливою для цільових груп, тренінг співробітників підприємства по роботі з пропозицією, в тому числі тренінг ведення складних переговорів, визначення послідовності дій при роботі з цільовими групами.

Інформування та мотивація персоналу

Для того щоб вийти з кризової ситуації, необхідно досягти розуміння і довіри з боку персоналу до політики керівництва, до можливостей виробництва і продажів товару. Необхідно організувати внутрішні інформаційні потоки, покликані налагоджувати якість роботи персоналу і вирішувати виникаючі проблеми. Це так званий "внутрішній PR" підприємства, цільова аудиторія якого - співробітники підприємства.

У ситуації кризи особливо важливо пам'ятати, що преса часто заробляє популярність за рахунок "смажених" фактів, негативні чутки швидко поширюються і цей інформаційний потік сприймають клієнти. Таким чином, життєво важливим завданням стає створення власних інформаційних потоків, які вирішують проблеми зазвичай вже існуючого негативного інформаційного поля.

Багато підприємств непродумано відносяться до якісної створення і поширення власної інформації. Якщо розглядати цю проблему на прикладі нашої країни в цілому, результати ми можемо спостерігати зараз особливо чітко.
Фахівці з PR можуть допомогти у своєчасній організації робіт з розповсюдження інформації, зняття особливо гострих проблем з пресою.

Наступний крок - створення каналів поширення інформації. Потрібно розробити наступні канали: преса (прес-конференція, присвячена достроковому введенню нових технологій, поставити "бар'єр" отриманню пресою негативної інформації), індивідуальна робота з клієнтами (що має на меті прояснення ситуації і пропозиція використання нових механізмів), робота з потенційними клієнтами в місцях продажу , посилення рекламної активності за фактом введення нових технологій.

Співробітники підприємства мають пройти спеціальне навчання для зняття проблем отримання негативної інформації клієнтами та заміщення негативної інформації на позитивну, керівники мають пройти тренінг роботи з пресою на прес-конференції і відповідей на складні питання, створити документи, що розповсюджуються серед клієнтів і потенційних клієнтів підприємства.

Проблема підприємства, пов'язана з поширенням негативної інформації про його діяльність, почне вирішуватися. Сильна рекламна підтримка введенню нових технологій та їх переваг дасть можливість залучення великої кількості нових клієнтів.

Кризу не завжди можна вирішити методами PR і реклами, але вийти з серйозної кризи неможливо без продуманої та організованої роботи в цих напрямках. Підприємство не може існувати без системи продажів, без необхідного персоналу, без споживачів. А саме фахівці в PR можуть професійно вирішити проблеми комунікації в цих галузях.

PR та антикризове управління підприємством


Новини Статті Аналітика
"ЕЛУАД" просить відкрити на підприємстві асфальтобетонний завод Сучасні аспекти планування у сфері інноваційної діяльності підприємств Сучасні аспекти планування у сфері інноваційної діяльності підприємств Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Євро дешевшає через кризу в Греції Євро дешевшає через кризу в Греції Заводський сектор науки, як складова підвищення конкурентоспроможності інноваційної структури Заводський сектор науки, як складова підвищення конкурентоспроможності інноваційної структури ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
ДКЦПФР заборонила на 12 місяцівторгувати цінними паперами 12 підприємств групи ДКЦПФР заборонила на 12 місяцівторгувати цінними паперами 12 підприємств групи "Донецьксталь" Інформаційно - комунікаційне забезпечення функціонування інноваційних підприємств Інформаційно - комунікаційне забезпечення функціонування інноваційних підприємств Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
В Україні кількість підприємств та організацій за квітеньзбільшилась на 0,3% В Україні кількість підприємств та організацій за квітеньзбільшилась на 0,3% Сучасні підходи до оцінювання ефективності інноваційної діяльності машинобудівних підприємств Сучасні підходи до оцінювання ефективності інноваційної діяльності машинобудівних підприємств I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
В Україні 82 підприємствам автоматично відшкодували ПДВ на суму 1,2 млрд грн. В Україні 82 підприємствам автоматично відшкодували ПДВ на суму 1,2 млрд грн. Роль первинних ланок з підготовки та використання кадрів підприємств Роль первинних ланок з підготовки та використання кадрів підприємств I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Успіх - це отримання того, що Ви хочете отримати. Щастя - це бажання мати те, чим Ви володієте.

Дейл Карнегі
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті