Інвестиції.орг

Kyiv, Feb 22 20:48 | London, Feb 22 18:48 | New York, Feb 22 14:48
Shanghai, Feb 23 02:48 | Tokyo, Feb 23 03:48 | Sydney, Feb 23 05:48

Необхідні умови для відкриття власного бізнесу

Необхідні умови для відкриття власного бізнесу
13 червня 2015 в 16:04 - Ілона Чіркова


Необхідні умови для відкриття власного бізнесу

Що необхідно зробити, щоб відкрити власний бізнес.  
 

1. Визначіться з вибором бізнесу, яким ви хотіли б зайнятися і дізнайтеся про нього якомога більше.

2. Оцініть всі свої сильні і слабкі сторони, як підприємця. Поставтеся до себе критично і об‘єктивно

3. Проведіть ретельний аналіз своєї майбутньої сфери діяльності, потенційних клієнтів, конкурентів, умов ліцензування та оподаткування.

4. Визначте організаційно-правову форму вашої майбутньої компанії (ФОП,ТзОВ,ПП та інше)

5. Оцініть можливе розташування компанії. Перевірте фізичний стан приміщень, їх придатність, наявність транспортних потоків, розв‘язок і місць для паркування. Визначте вартість комунальних послуг.

6. Підготуйте всебічний план діяльності, створіть графік здійснюваних вами заходів.

7. Роздобудьте необхідний стартовий капітал (зекономлені кошти, банківський кредит і ін)

8. Виберіть назву вашої компанії.

Сетка москитная для пластиковых окон в Москве. Качественно, надежно, экономно!

9. Отримайте всі необхідні дозволи та дозвільні документи від відповідних організацій.

10.Зареєструйте в установленому порядку вашу компанію.

11. Отримайте фіскальний код.

12.Відкрийте банківський рахунок. Підшукайте такий банк і такі види послуг, які найбільше відповідають вашим запитам.

13.Складіть штатний розклад, розробіть посадові інструкції (функціональні обов‘язки) і програму підготовки кадрів.

14. Придбайте необхідні приміщення, обладнання, меблі, вивіски (рекламні щити, знаки), приналежності, складські приміщення.

15.Надрукуйте візитні картки, фірмові бланки і т.д.

16.Оприділіть години роботи вашого підприємства.

17. Найміть необхідний вам персонал, використовуючи сучасні методи підбору і найму персоналу.

18. Випустіть інформаційні матеріали з вашої компанії, про вашу продукцію або послуги. Рекламуйте ваше нове підприємство, продукцію, послуги, персонал.


Визначення ваших фінансових потреб.

Якщо ви бажаєте розпочати власний бізнес, вам необхідно з‘ясувати власне фінансове становище. Визначивши свої поточні доходи і витрати, ви зможете краще спрогнозувати власні фінансові потреби на найближчі кілька місяців.

Для більшості малих підприємств характерний часовий проміжок між датою їх відкриття і днем, коли отриманий перший прибуток. Зазвичай більшість консультантів в області адміністрування, що спеціалізуються на малих підприємствах, - порекомендують вам мати як мінімум піврічний запас накопичень з тим, щоб використовувати їх на початковому етапі створення вашого підприємства. Звичайно, розмір цієї суми може змінюватися в залежності від того, яким видом діяльності ви вирішили зайнятися і який тип підприємства організувати.

Багато людей вважають за краще відкривати власний бізнес з надання послуг або вести справу у себе вдома, оскільки в цьому випадку витрати на освоєння будуть значно нижчими, ніж при інших видах підприємницької діяльності.

Перш ніж приймати будь-які рішення щодо того, яким видом підприємництва ви хотіли б зайнятися, вам слід розробити помісячний план економії та витрат. Це допоможе вам з‘ясувати, яка сума грошей вам потрібно в місяць на проживання. Крім того, цей план підкаже вам, чи не перешкодить ваш намір відкрити власну компанію іншим вашим бажанням, наприклад - дати своїй дитині вищу освіту. Для створення плану економії і витрат дійте наступним чином:

1. Перш за все, визначте та запишіть ваші фіксовані витрати на кожний місяць наступного року. До фіксованих витрат відносяться страхування, виплати за будинок, автомобілі та інше нерухоме майно, оплата комунальних послуг, заощадження, і т. д.

2. Після того, як ви визначили фіксовані витрати на кожний місяць, для конкретного випадку їх з фіксованими витратами на рік.

3. Далі визначте нефіксовані витрати і розпишіть їх помісячно на весь наступний рік. Оскільки ви не зобов‘язані виплачувати конкретні суми за цими статтями, ви можете на свій розсуд приймати рішення про їх включення або невключення, а також про те, яку саме суму виплачувати по кожній статті. Прийміть до уваги і те, скільки грошей ви витратили в попередні місяці, а також які зміни ви маєте намір зробити. До нефіксованих витрат відносяться суми, що виділяються на харчування (включаючи ресторани), одяг, засоби особистої гігієни, розваги, транспорт (бензин) і т. д.

4. Після того, як ви визначили нефіксовані витрати на кожний місяць, для конкретного випадку їх разом з нефіксованими витратами на рік.

5. Тепер відніміть отримані сумарні фіксовані витрати і сумарні нефіксовані витрати за кожен місяць з очікуваних вами щомісячних доходів та річного доходу.


Оцінка результату:

Чи отримали ви залишок? Чи залишаються у вас кожен місяць зайві гроші? Якщо так, то це добра ознака. Ви можете використовувати даний список економії та витрат, щоб визначати свою щомісячну потребу в готівці. Ви також можете скористатися списком для того, щоб дізнатися, що станеться, якщо в наступному році ваші доходи або витрати зміняться.

Може статися так, що вивчивши свої потреби за частиною економії і витрат, ви раптом виявите, що для того щоб відкрити власний бізнес вам бракує необхідних ресурсів. Не впадайте у відчай. Таке трапляється з багатьма. Насправді ж це може виявитися першою перешкодою, яке вам знадобиться подолати.

Якщо після всього ви не відмовилися від наміру відкрити власний бізнес тоді приступайте до накопичення альтернативних джерел доходу. Понад 75% власників малих підприємств залучають для початку свої особисті заощадження. Однак, якщо необхідна сума перевищує всі ваші заощадження, вам необхідно буде залучити інші джерела - банківські позики, членів сім‘ї, партнерів, друзів, компанії ризикового капіталу, закладене майно, урядові позики. Не нехтуйте нічим. А заодно не зайвим буде пам‘ятати і дотримуватися такого правила: ніколи не займайте грошей більше, ніж це необхідно для відкриття вашого бізнесу. Частенько буває так, що чим більше грошей ви займаєте, тим менше здатні їх контролювати.

 
Необхідні умови для відкриття власного бізнесу


Новини Статті Аналітика
Реєстр юридичних та фізичних осіб підприємців - доступний для всіх Реєстр юридичних та фізичних осіб підприємців - доступний для всіх Економічна природа та об’єктивні передумови трансформації бізнесу Економічна природа та об’єктивні передумови трансформації бізнесу Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Уряд вирішив, що на Уряд вирішив, що на "Олімпійський" витратять 4,6 мільярда Переваги власного бізнесу Переваги власного бізнесу ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Витрати з обслуговування державного боргу склали 7,4 млрд грн. Витрати з обслуговування державного боргу склали 7,4 млрд грн. Необхідність аудиту в особистому прибутковому оподаткуванні Необхідність аудиту в особистому прибутковому оподаткуванні Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
На реконструкцію На реконструкцію "Олімпійського" витрачено 3,65 млрд грн з 4,5 млрд грн запланованих Можливість заробити на группон-сайтах Можливість заробити на группон-сайтах I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Витрати з обслуговування державного боргу склали  6,4 млрд грн. Витрати з обслуговування державного боргу склали 6,4 млрд грн. Економічна думка щодо розвитку підприємництва: історичний аспект Економічна думка щодо розвитку підприємництва: історичний аспект I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Звичайно, існують люди, для яких гроші понад усе. Зазвичай це люди, які ніколи не стануть багатими. Тільки той досягає багатства, хто талановитий, вдачливий, і не думає постійно про гроші.

Стів Джобс
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті