Інвестиції.орг

Kyiv, Nov 15 21:00 | London, Nov 15 19:00 | New York, Nov 15 15:00
Shanghai, Nov 16 03:00 | Tokyo, Nov 16 04:00 | Sydney, Nov 16 06:00
Паливні брикети Pini & Kay
09-02-2012 - Львів


Найменування інвестиційної проекту: Організація виробництва і реалізації паливних деревних брикетів типу Pini & Kay.

Тип документу: розгорнутий бізнес-план, включаючи самостійне дослідження ринку деревних брикетів.

Бюджет інвест проекту: USD 150 000

Галузь: обробка деревини та виробництво і реалізація виробів з дерева.

Джерела фінансування: інвестиційні гроші, пайова участь. Ми шукаємо інвестора для впровадження бізнес проекту з будівництва та запуску заводу з переробки відходів лісової промисловості в екологічно чистий і енергоефективний вид твердого палива брикетів типу Pini & Key або виробництво пелет. Інвестору пропонується стати власником 51% частки в підприємстві даного бізнес проекту. Прибуток планується розподіляти відповідно до частки власників. Менеджмент та управління підприємством (виробництвом брикетів або пеллет) повністю ведеться розробником проекту.

Мета бізнес проекту: мета бізнес проекту полягає в тому, щоб з практично безкоштовного сировини, провести експортну продукцію. При цьому з'являється можливість з одного боку ввести в енергетичний баланс відходи, а з іншого - поліпшити екологічну обстановку в Україну.

Особливості бізнес проекту: виробнича потужність нового підприємства складає 2400 тонн продукції на рік. Проект розглядається потенційними інвесторами як в короткостроковій перспективі, у вигляді забезпечення високих показників фінансової віддачі інвестицій, так і в середньостроковій перспективі, в тому числі, як частина більш масштабного проекту з виробництва альтернативного біопалива. Інвестиційний проект має чітку прикладну спрямованість і готувався для приватного інвестора.

У всьому світі все частіше використовуються поновлювані джерела енергії, такі як деревина та інші рослинні матеріали, що поставляються у вигляді паливних брикетів.

На відміну від традиційних березових дров для виробництва брикетів використовуються сучасні технології, засновані на подрібненні матеріалу в однорідну масу і наступному пресуванні при дуже високому тиску, в результаті чого виходять брикети, інакше звані біопаливом.

Біопаливо можна виготовляти не тільки з деревних відходів, але також з лушпиння соняшнику, соломи, торфу і навіть водоростей. Економічна ефективність, віддача енергії і загальний ККД у них настільки гарні, що використовувати це паливо можна де завгодно - в котельнях, на електростанціях, для опалення будинків і т.д.

Міцність брикетам надається в результаті розплавлення лігніну, речовини міститься в складі будь-якої рослини. При пресуванні лігнін розплавляється і зв'язує частинки деревини паливного брикету або деревної гранули.

Паливні брикети дуже схожі на звичайні дрова, і іноді навіть називаються «евродровамі». Довжина - 25 см. Діаметр - менше 10 см. Поставляються в пачках по 12 штук. За 96 пачок на 1 піддоні, що становить 1 тонну.


Місце реалізації бізнес проекту: Даний бізнес проект планується реалізувати в гірському районі Західної України, а саме в селі Усть-Путила Путильського р-ну Чернівецької області. У даному районі приблизно 40% населення займаються промисловістю з виготовлення пиломатеріалів з хвойних порід, а над переробкою та утилізацією відходів від такої промисловості так ніхто і не замислюється.

Завдання бізнес проекту: будівництво та запуск лінії з виробництва паливних брикетів типу Pini & Kay.

Термін інвестиційного проекту: 5 років.

План дій: пошук інвестицій, закупівля обладнання, запуск проекту, реалізація паливних брикетів, повернення інвестицій та відсотків по них (2016 рік).

    Для отримання детальної інформації заповніть заявку
1
Ім`я та Прізвище*
2
Компанія
3
Телефон
4
e-mail*
5
Опис*

Назад

Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Завжди вибирайте самий важкий шлях - на ньому Ви не зустрінете конкурентів!

Шарль де Голь
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті