Інвестиції.орг

Kyiv, Apr 19 03:37 | London, Apr 19 01:37 | New York, Apr 18 21:37
Shanghai, Apr 19 09:37 | Tokyo, Apr 19 10:37 | Sydney, Apr 19 12:37
Паливні брикети Pini & Kay
09-02-2012 - Львів


Найменування інвестиційної проекту: Організація виробництва і реалізації паливних деревних брикетів типу Pini & Kay.

Тип документу: розгорнутий бізнес-план, включаючи самостійне дослідження ринку деревних брикетів.

Бюджет інвест проекту: USD 150 000

Галузь: обробка деревини та виробництво і реалізація виробів з дерева.

Джерела фінансування: інвестиційні гроші, пайова участь. Ми шукаємо інвестора для впровадження бізнес проекту з будівництва та запуску заводу з переробки відходів лісової промисловості в екологічно чистий і енергоефективний вид твердого палива брикетів типу Pini & Key або виробництво пелет. Інвестору пропонується стати власником 51% частки в підприємстві даного бізнес проекту. Прибуток планується розподіляти відповідно до частки власників. Менеджмент та управління підприємством (виробництвом брикетів або пеллет) повністю ведеться розробником проекту.

Мета бізнес проекту: мета бізнес проекту полягає в тому, щоб з практично безкоштовного сировини, провести експортну продукцію. При цьому з'являється можливість з одного боку ввести в енергетичний баланс відходи, а з іншого - поліпшити екологічну обстановку в Україну.

Особливості бізнес проекту: виробнича потужність нового підприємства складає 2400 тонн продукції на рік. Проект розглядається потенційними інвесторами як в короткостроковій перспективі, у вигляді забезпечення високих показників фінансової віддачі інвестицій, так і в середньостроковій перспективі, в тому числі, як частина більш масштабного проекту з виробництва альтернативного біопалива. Інвестиційний проект має чітку прикладну спрямованість і готувався для приватного інвестора.

У всьому світі все частіше використовуються поновлювані джерела енергії, такі як деревина та інші рослинні матеріали, що поставляються у вигляді паливних брикетів.

На відміну від традиційних березових дров для виробництва брикетів використовуються сучасні технології, засновані на подрібненні матеріалу в однорідну масу і наступному пресуванні при дуже високому тиску, в результаті чого виходять брикети, інакше звані біопаливом.

Біопаливо можна виготовляти не тільки з деревних відходів, але також з лушпиння соняшнику, соломи, торфу і навіть водоростей. Економічна ефективність, віддача енергії і загальний ККД у них настільки гарні, що використовувати це паливо можна де завгодно - в котельнях, на електростанціях, для опалення будинків і т.д.

Міцність брикетам надається в результаті розплавлення лігніну, речовини міститься в складі будь-якої рослини. При пресуванні лігнін розплавляється і зв'язує частинки деревини паливного брикету або деревної гранули.

Паливні брикети дуже схожі на звичайні дрова, і іноді навіть називаються «евродровамі». Довжина - 25 см. Діаметр - менше 10 см. Поставляються в пачках по 12 штук. За 96 пачок на 1 піддоні, що становить 1 тонну.


Місце реалізації бізнес проекту: Даний бізнес проект планується реалізувати в гірському районі Західної України, а саме в селі Усть-Путила Путильського р-ну Чернівецької області. У даному районі приблизно 40% населення займаються промисловістю з виготовлення пиломатеріалів з хвойних порід, а над переробкою та утилізацією відходів від такої промисловості так ніхто і не замислюється.

Завдання бізнес проекту: будівництво та запуск лінії з виробництва паливних брикетів типу Pini & Kay.

Термін інвестиційного проекту: 5 років.

План дій: пошук інвестицій, закупівля обладнання, запуск проекту, реалізація паливних брикетів, повернення інвестицій та відсотків по них (2016 рік).

    Для отримання детальної інформації заповніть заявку
1
Ім`я та Прізвище*
2
Компанія
3
Телефон
4
e-mail*
5
Опис*

Назад

Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Успіх не вимагає пояснень, невдача не сприймає виправдань.

Наполеон Хілл
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті