Інвестиції.орг

Kyiv, Oct 03 04:19 | London, Oct 03 02:19 | New York, Oct 02 22:19
Shanghai, Oct 03 10:19 | Tokyo, Oct 03 11:19 | Sydney, Oct 03 13:19
Паливні пелети (біопаливо)
18-06-2011


Доброго Вам дня.

Ми пропонуємо організацію для Вас, як інвестора, підприємство по випуску дерев’яних пелет з використанням, в якості основного джерела сировини – відходи деревини (є договори домовленості про поставку). Реалізація продукції в основному призначена на Європу через власне європейське представництво.

Цікавий цей бізнес досить високою дохідністю при малих інвестиційних ризиках. Дохідність може сягати 100% в рік і більше. Рентабельність виробництва 1 тонни пелет – 43-47 євро. Вартість пелет в Україні становить – 80-85 євро за тонну, у Європі – 150-160 євро за тонну, потужність одного нашого заводу – 1500 тонн в місяць.

На сьогодні вже є можливість використати для запуску виробництва пелет два наступні варіанти розвитку подій:

1. Виробництво в Рахові (з нуля, але є попередні домовленості по постачання сировини)

2. Виробництво у Вінницькій області (з закупівлею частини землі, приміщень та обладнання та отримання договорів на постачання сировини).

Другий варіант є кращим на сьогодні, а ніж перший. Для запуску виробництва необхідно інвестувати кошти у розмірі 7,5 млн.грн.

Наша команда готова запустити і вести бізнес та Ми готові були б запустити і вести цей проект за 40% у долі новоствореного (або купленого) підприємства.

Важливо зазначити, що у нас є досвід посередництва в даній галузі – 2,5 роки. Є попередні домовленості про поставку нашої продукції в Європу (а саме в Німеччину і Польщу) та створення представництва в Європі. Також є своя команда професіоналів, яка готова почати реалізовувати проект. 

Слід ще зазначити що, на сьогоднішній день, ми хочемо запустити виробництво випуску пелет з основним сировинним ресурсом - відходами лісозаготівель і деревообробки, та в майбутньому, ми б хотіли б розглянути, на наш погляд, зручніший вид сировинного забезпечення такий як солома, ріпак, соняшник і інші агрокультури. Ми вже ведемо переговори з двома великим агрокомплексами про закупівлю такої сировини. Тобто ми маємо ціль налагодити виробничий процес дерев’яних пелет з перспективою розширення виробничих потужностей за рахунок використання відходів агро-підприємств, як сировини для виробництва пелет.

Цікавим у майбутньому на базі власного представництва буде створення напрямку «трейдинг», щоб займатись перекупкою пелет і брикетів у інших українських виробників та продажем їх у Європу.
При Вашій зацікавленості ми готові обговорити деталі створення виробничого комплексу виготовлення пелет.

тел: +38 /066/ 08 480 08

e-mail: consult (at) financier.ua

    Для отримання детальної інформації заповніть заявку
1
Ім`я та Прізвище*
2
Компанія
3
Телефон
4
e-mail*
5
Опис*

Назад

Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Присягаюся своїм життям і любов'ю до нього, що ніколи не буду жити заради іншої людини і ніколи не попрошу і не змушу іншу людину жити заради мене.

Айн Ренд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті