Інвестиції.орг

Kyiv, Mar 22 09:45 | London, Mar 22 07:45 | New York, Mar 22 03:45
Shanghai, Mar 22 15:45 | Tokyo, Mar 22 16:45 | Sydney, Mar 22 18:45
Паливні пелети (біопаливо)
18-06-2011


Доброго Вам дня.

Ми пропонуємо організацію для Вас, як інвестора, підприємство по випуску дерев’яних пелет з використанням, в якості основного джерела сировини – відходи деревини (є договори домовленості про поставку). Реалізація продукції в основному призначена на Європу через власне європейське представництво.

Цікавий цей бізнес досить високою дохідністю при малих інвестиційних ризиках. Дохідність може сягати 100% в рік і більше. Рентабельність виробництва 1 тонни пелет – 43-47 євро. Вартість пелет в Україні становить – 80-85 євро за тонну, у Європі – 150-160 євро за тонну, потужність одного нашого заводу – 1500 тонн в місяць.

На сьогодні вже є можливість використати для запуску виробництва пелет два наступні варіанти розвитку подій:

1. Виробництво в Рахові (з нуля, але є попередні домовленості по постачання сировини)

2. Виробництво у Вінницькій області (з закупівлею частини землі, приміщень та обладнання та отримання договорів на постачання сировини).

Другий варіант є кращим на сьогодні, а ніж перший. Для запуску виробництва необхідно інвестувати кошти у розмірі 7,5 млн.грн.

Наша команда готова запустити і вести бізнес та Ми готові були б запустити і вести цей проект за 40% у долі новоствореного (або купленого) підприємства.

Важливо зазначити, що у нас є досвід посередництва в даній галузі – 2,5 роки. Є попередні домовленості про поставку нашої продукції в Європу (а саме в Німеччину і Польщу) та створення представництва в Європі. Також є своя команда професіоналів, яка готова почати реалізовувати проект. 

Слід ще зазначити що, на сьогоднішній день, ми хочемо запустити виробництво випуску пелет з основним сировинним ресурсом - відходами лісозаготівель і деревообробки, та в майбутньому, ми б хотіли б розглянути, на наш погляд, зручніший вид сировинного забезпечення такий як солома, ріпак, соняшник і інші агрокультури. Ми вже ведемо переговори з двома великим агрокомплексами про закупівлю такої сировини. Тобто ми маємо ціль налагодити виробничий процес дерев’яних пелет з перспективою розширення виробничих потужностей за рахунок використання відходів агро-підприємств, як сировини для виробництва пелет.

Цікавим у майбутньому на базі власного представництва буде створення напрямку «трейдинг», щоб займатись перекупкою пелет і брикетів у інших українських виробників та продажем їх у Європу.
При Вашій зацікавленості ми готові обговорити деталі створення виробничого комплексу виготовлення пелет.

тел: +38 /066/ 08 480 08

e-mail: consult (at) financier.ua

    Для отримання детальної інформації заповніть заявку
1
Ім`я та Прізвище*
2
Компанія
3
Телефон
4
e-mail*
5
Опис*

Назад

Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Якщо ви хочете, щоб життя посміхалося вам, подаруєте йому спочатку свій гарний настрій!

Спіноза
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті