Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 16 21:00 | London, Jul 16 19:00 | New York, Jul 16 15:00
Shanghai, Jul 17 03:00 | Tokyo, Jul 17 04:00 | Sydney, Jul 17 06:00

Економічний календар

Брифінг народного депутата А. Парубія

Важливість
Рубрика Семінар
Країна Україна
Початок   21.04.2011 12:15Брифінг народного депутата А. Парубія, міністра закордонних справ України 2007-2009 рр.. В. Огризко і екс-уповноваженого президента України з міжнародних питань енергетичної безпеки Б. Соколовського на тему: "Презентація проекту закону про денонсацію Угоди між Україною і Російською Федерацією про продовження термінів базування Чорноморського флоту Російської Федерації на українській території, підписаного президентом В. Януковичем у квітні 2011 року "

МІСЦЕ ПОДІЇ:

вул. Грушевського, 5


Тлумачення скорочень ›››

Вихідні - раніше оприлюднене значення показника за попередній період: якщо дані виходять помісячно, то минулого місяця; якщо поквартально - то в минулому кварталі; якщо звіт корпорації - то в тому ж кварталі минулого року.

Уточнені - це уточнення показника "Вихідні": за минулий, з моменту оприлюднення попереднього значення, період статистикам надходили нові дані, відповідно до яких значення минулого періоду (місяця, кварталу, року) уточнюються заднім числом.

Прогнозовані - це консенсус-прогноз учасників ринку (зазвичай виходить в результаті опитування аналітиків) на свіжі дані, тобто дані за останній звітний період часу (місяць, квартал, рік).

Реальні - це те, що вийшло насправді в останньому звітному періоді: саме це число через місяць, квартал або рік піде в графу "Вихідні", коли будуть виходити дані за наступний період.

 

Назад

Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Ось чотири кроки до будь-якого великого досягнення: чітке планування, ретельна підготовка, позитивний настрій і робота з ретельністю.

Вільям Вард
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті