Інвестиції.орг

Kyiv, Dec 15 21:52 | London, Dec 15 19:52 | New York, Dec 15 15:52
Shanghai, Dec 16 03:52 | Tokyo, Dec 16 04:52 | Sydney, Dec 16 06:52
акції УКРНАФТА


22-09-2011 - Київ     Investor


Купити / продати акції УКРНАФТА (купівля, продаж)
_____________________________________
_____________________________________

Купівля / продаж акцій ПАТ "УКРНАФТА" здійснюється в місті Львів, у місті Київ або в іншому населенному пункті (Борислав, Долина, Охтирка, Прилуки) - з можливим нашим виїздом на місце. Наші працівники можуть виїжджати на місце до Вас у будь-який інший населений пункт для купівлі-продажу акцій ПАТ "УКРНАФТА", але тільки при великих пакетах акцій.

Якщо хочете купити або продати акції ПАТ "УКРНАФТА" - Вам необхідно дзвонити нам з 10:00 до 16:00 у робочі дні за телефоном: /093/ 00-86-117. Прохання надавати повністю всі Ваші реквізити - Прізвище ім’я та по батькові, кількість акцій, місцезнаходження та номер телефону.

Купівля у Вас акцій ПАТ "УКРНАФТА" здійснюється по високій ціні. Ціна на акції ПАТ "УКРНАФТА" договірна. Ціна на акції ПАТ "УКРНАФТА" розраховується щодня.

Для оформлення договорів купівлі-продажу на акції ПАТ "Укрнафта" Вам необхідно мати оригінал паспорту, оригінал ідентифікаційного податкового номеру та виписку з рахунку у цінних паперах.

Наша компанія надає консультації також по питаннях отримання дивідендів на акції ПАТ "УКРНАФТА", переоформлення спадщини по акціях ПАТ "УКРНАФТА" тощо. Надаємо фінансові консультації щодо купівлі або продажу акцій також інших українських підприємств.

Завантаження коментарів...

Назад

Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Саме по собі те чи інше обставина Вашому житті не має значення, єдине, що насправді важливо - це Ваше ставлення до нього. І саме це відношення визначає успіх чи невдачу.

Норман Вінцент Пив
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті