Інвестиції.орг

Kyiv, Mar 20 21:06 | London, Mar 20 19:06 | New York, Mar 20 15:06
Shanghai, Mar 21 03:06 | Tokyo, Mar 21 04:06 | Sydney, Mar 21 06:06
акції УКРНАФТА


22-09-2011 - Київ     Investor


Купити / продати акції УКРНАФТА (купівля, продаж)
_____________________________________
_____________________________________

Купівля / продаж акцій ПАТ "УКРНАФТА" здійснюється в місті Львів, у місті Київ або в іншому населенному пункті (Борислав, Долина, Охтирка, Прилуки) - з можливим нашим виїздом на місце. Наші працівники можуть виїжджати на місце до Вас у будь-який інший населений пункт для купівлі-продажу акцій ПАТ "УКРНАФТА", але тільки при великих пакетах акцій.

Якщо хочете купити або продати акції ПАТ "УКРНАФТА" - Вам необхідно написати нам на пошту financier@outlook.com , де прохання надавати повністю всі Ваші реквізити - Прізвище ім’я та по батькові, кількість акцій, місцезнаходження та номер телефону.

Купівля у Вас акцій ПАТ "УКРНАФТА" здійснюється по високій ціні. Ціна на акції ПАТ "УКРНАФТА" договірна. Ціна на акції ПАТ "УКРНАФТА" розраховується щодня.

Для оформлення договорів купівлі-продажу на акції ПАТ "Укрнафта" Вам необхідно мати оригінал паспорту, оригінал ідентифікаційного податкового номеру та виписку з рахунку у цінних паперах.

Наша компанія надає консультації також по питаннях отримання дивідендів на акції ПАТ "УКРНАФТА", переоформлення спадщини по акціях ПАТ "УКРНАФТА" тощо. Надаємо фінансові консультації щодо купівлі або продажу акцій також інших українських підприємств.

Завантаження коментарів...

Назад

Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Літом я часто їжджу на рибалку. Мені особисто подобається полуниця і вершки, але я помітив, що по якійсь дивній причині риби надають перевагу черв’якам. Тому на рибалці, не думаючи про свої особисті бажання, я насаджую на гачок не полуницю з вершками, а черв’яка, і приманюю цим рибу. Чому б не привертати увагу людей до себе за допомогою такого ж хорошого підходу? Для чого говорити про те, чого хочемо ми? Це по-дитячому. Безглуздо... Тому на землі немає іншого способу впливу на людей, окрім, як говорити їм про те, чого хочуть вони показувати їм, як це краще зробити!

Дейл Карнегі
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті