Інвестиції.орг

Kyiv, Jun 27 18:36 | London, Jun 27 16:36 | New York, Jun 27 12:36
Shanghai, Jun 28 00:36 | Tokyo, Jun 28 01:36 | Sydney, Jun 28 03:36

Акції УКРНАФТА

 
 
Рубрика: Інвестування
 
Редагувальсь: 11 раз — останній 2887 днів назад
 
0 голосів
up
0
down
 
 
Теги: цінні папери, ціна на акції, фк укрнафтогаз, фінансова компанія укрнафтогаз, укрнафтогаз, укрнафта продати Чернігів, укрнафта продати франківськ, укрнафта продати трускавець, укрнафта продати східниця, укрнафта продати стебник, укрнафта продати прилуки, укрнафта продати полтава, укрнафта продати охтирка, укрнафта продати надвірна, укрнафта продати львів, укрнафта продати київ, укрнафта продати Івано-франківськ, укрнафта продати дрогобич, укрнафта продати долина, укрнафта продати варва, укрнафта продати борислав, укрнафта продати, укрнафта гадяч, укрнафта, спадщина акції, продають акції укрнафта, продати цінні папери, продати пакет акцій укрнафта, продати пакет акцій, продати акції укрнафта, продати акції, продаж акцій укрнафта, проведення дематеріалізації, прат фк укрнафтогаз, прат фінансова компанія укрнафтогаз, пакет акцій, купують акції укрнафта, купую акції укрнафта, куплять акції укрнафта, купівля акцій укрнафта, купити цінні папери, купити пакет акцій, купити акції укрнафта, купити акції, дохід по акціям, договір купівлі-продажу, дивіденди по акціях, дивіденди акції, дематеріалізація, відкриття рахунку в цінних паперах, відкриття рахунку, виплата по цінним паперам, виплата по акціям, виписка з рахунку у цінних паперах, акції укрнафта, акції купівля-продаж
 


3764 дня назад (07-03-2012 11:47) - Investor


Якщо Ви хочете продати пакет акцій ПАТ "УКРНАФТА" - Ви можете звернутись до нас в компанію. Купівля акцій здійснюється по високій ціні та треба пам’ятати, що ціна на акції ПАТ "УКРНАФТА" договірна та розраховується на кожен день окремо.

Якщо Ви хочете продати акції ПАТ "УКРНАФТА" - Вам необхідно дзвонити нам в компанію з 10:00 до 16:00 у робочі дні за телефоном: /093/ 00-86-117. Прохання надавати повністю всі Ваші реквізити - Прізвище Ім’я та по батькові, кількість акцій, місцезнаходження та Ваш номер мобільного телефону.

Для оформлення договорів купівлі-продажу на акції ПАТ "УКРНАФТА" Вам необхідно мати оригінал паспорту, оригінал ідентифікаційного податкового номеру та виписку з рахунку у цінних паперах. Для того, щоб продати акції Укрнафти - Вам необхідно буде їхати в місто Київ у компанію ПрАТ «Фінансова компанія «Укрнафтогаз» для підписання документів про відкриття рахунку в цінних паперах та перереєстрації документів на покупця(якщо Ви будете продавати акції).

Представники нашої компанії зможуть приїхати до Вас на місце у будь-який інший населений пункт для купівлі-продажу акцій, але при умові продажу дуже великих пакетів акцій і оформленням Вами додатково довіреностей на представника нашої компанії. Ми здійснюємо купівлю акцій ПАТ "УКРНАФТА" у місті Львів або з виїздом до Вас на місце у міста: Івано-Франківськ, Київ, Надвірна, Долина, Дрогобич, Прилуки, Борислав, Трускавець, Стебник, Східниця, Охтирка, Варва, Чернігів, Полтава, Суми та інші населені пункти.

Процедура купівлі акцій ПАТ "Укрнафта" досить складна та ми спростимо її для Вас. Наша компанія також надає консультації по питаннях отримання дивідендів на акції ПАТ "УКРНАФТА", переоформлення спадщини по акції УКРНАФТА і також надаємо фінансові консультації щодо купівлі або продажу: акції ГАЛНАФТОГАЗ, акції ЗАХІДЕНЕРГО і інших цінних паперів.


ВАТ "УКРНАФТА" – найбільша нафтогазовидобувна компанія України. У 2010 році компанія УКРНАФТА видобула 2,49 млн. тонн нафти й конденсату і 2,45 млрд. куб. метрів газу. Компанія забезпечує видобуток понад 70% нафти і газового конденсату та близько 12% газу в Україні. Укрнафта володіє шістьма регіональними виробничими підрозділами (Охтирканафтогаз, Чернігівнафтогаз, Полтаванафтогаз, Долинанафтогаз, Надвірнанафтогаз, Бориславнафтогаз), трьома газопереробними заводами (Гнідинцівский, Качанівський, Долинський), трьома буровими управліннями (Охтирське, Прилуцьке і Прикарпатське), а також значним числом інших нафтосервісних підрозділів. Укрнафта також є одним з найбільших гравців на роздрібному ринку нафтопродуктів України. Мережа з 563 автозаправних станцій, що працюють під брендом "Укрнафта", охоплює майже всі регіони України. Центральний офіс «Укрнафти» розташований у Києві. 50% + 1 акція компанії належить НАК «Нафтогаз України».

 

Завантаження коментарів...

Назад

Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Ніякий успіх - не остаточний , ніякі невдачі - не фатальні: в кінцевому рахунку важливо лише мужність продовжувати.

Уїнстон Черчілль
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті