Інвестиції.орг

Kyiv, Apr 24 06:01 | London, Apr 24 04:01 | New York, Apr 24 00:01
Shanghai, Apr 24 12:01 | Tokyo, Apr 24 13:01 | Sydney, Apr 24 15:01

Самовдосконалення

RSS стрічка
Автор блогу:   Investor
0
Якщо Ви хочете продати пакет акцій ПАТ "УКРНАФТА" - Ви можете звернутись до нас в компанію. Купівля акцій здійснюється по високій ціні та треба пам’ятати, що ціна на акції ПАТ "УКРНАФТА" договірна та розраховується на кожен день окремо.

Якщо Ви хочете продати акції ПАТ "УКРНАФТА" - Вам необхідно дзвонити нам в компанію з 10:00 до 16:00 у робочі дні за телефоном: /093/ 00-86-117. Прохання надавати повністю всі Ваші реквізити - Прізвище Ім’я та по батькові, кількість акцій, місцезнаходження та Ваш номер мобільного телефону.

Для оформлення договорів купівлі-продажу на акції ПАТ "УКРНАФТА" Вам необхідно мати оригінал паспорту, оригінал ідентифікаційного податкового номеру та виписку з рахунку у цінних паперах. Для того, щоб продати акції Укрнафти - Вам необхідно буде їхати в місто Київ у компанію ПрАТ «Фінансова компанія «Укрнафтогаз» для підписання документів про відкриття рахунку в цінних паперах та перереєстрації документів на покупця(якщо Ви будете продавати акції).

Представники нашої компанії зможуть приїхати до Вас на місце у будь-який інший населений пункт для купівлі-продажу акцій, але при умові продажу дуже великих пакетів акцій і оформленням Вами додатково довіреностей на представника нашої компанії. Ми здійснюємо купівлю акцій ПАТ "УКРНАФТА" у місті Львів або з виїздом до Вас на місце у міста: Івано-Франківськ, Київ, Надвірна, Долина, Дрогобич, Прилуки, Борислав, Трускавець, Стебник, Східниця, Охтирка, Варва, Чернігів, Полтава, Суми та інші населені пункти.

Процедура купівлі акцій ПАТ "Укрнафта" досить складна та ми спростимо її для Вас. Наша компанія також надає консультації по питаннях отримання дивідендів на акції ПАТ "УКРНАФТА", переоформлення спадщини по акції УКРНАФТА і також надаємо фінансові консультації щодо купівлі або продажу: акції ГАЛНАФТОГАЗ, акції ЗАХІДЕНЕРГО і інших цінних паперів.


ВАТ "УКРНАФТА" – найбільша нафтогазовидобувна компанія України. У 2010 році компанія УКРНАФТА видобула 2,49 млн. тонн нафти й конденсату і 2,45 млрд. куб. метрів газу. Компанія забезпечує видобуток понад 70% нафти і газового конденсату та близько 12% газу в Україні. Укрнафта володіє шістьма регіональними виробничими підрозділами (Охтирканафтогаз, Чернігівнафтогаз, Полтаванафтогаз, Долинанафтогаз, Надвірнанафтогаз, Бориславнафтогаз), трьома газопереробними заводами (Гнідинцівский, Качанівський, Долинський), трьома буровими управліннями (Охтирське, Прилуцьке і Прикарпатське), а також значним числом інших нафтосервісних підрозділів. Укрнафта також є одним з найбільших гравців на роздрібному ринку нафтопродуктів України. Мережа з 563 автозаправних станцій, що працюють під брендом "Укрнафта", охоплює майже всі регіони України. Центральний офіс «Укрнафти» розташований у Києві. 50% + 1 акція компанії належить НАК «Нафтогаз України».
Немає коментарів цінні папери, ціна на акції, фк укрнафтогаз, фінансова компанія укрнафтогаз, укрнафтогаз, укрнафта продати Чернігів, укрнафта продати франківськ, укрнафта продати трускавець, укрнафта продати східниця, укрнафта продати стебник, укрнафта продати прилуки, укрнафта продати полтава, укрнафта продати охтирка, укрнафта продати надвірна, укрнафта продати львів, укрнафта продати київ, укрнафта продати Івано-франківськ, укрнафта продати дрогобич, укрнафта продати долина, укрнафта продати варва, укрнафта продати борислав, укрнафта продати, укрнафта гадяч, укрнафта, спадщина акції, продають акції укрнафта, продати цінні папери, продати пакет акцій укрнафта, продати пакет акцій, продати акції укрнафта, продати акції, продаж акцій укрнафта, проведення дематеріалізації, прат фк укрнафтогаз, прат фінансова компанія укрнафтогаз, пакет акцій, купують акції укрнафта, купую акції укрнафта, куплять акції укрнафта, купівля акцій укрнафта, купити цінні папери, купити пакет акцій, купити акції укрнафта, купити акції, дохід по акціям, договір купівлі-продажу, дивіденди по акціях, дивіденди акції, дематеріалізація, відкриття рахунку в цінних паперах, відкриття рахунку, виплата по цінним паперам, виплата по акціям, виписка з рахунку у цінних паперах, акції укрнафта, акції купівля-продаж
0
Якщо Ви хочете продати пакет акцій ПАТ "ЗАХІДЕНЕРГО" (компанія об’єднує три теплові електростанції Бурштинську, Ладижинську та Добротвірську) - Ви можете звернутись в нашу компанію.

Ми здійснюємо купівлю у місті Львів або в іншому населенному пункті (Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Тернопіль, Ужгород, Чернівці, Київ, Дробобич, Борислав, Бурштин, Червоноград, Кузнєцовськ, Добротвір, Ладижин та інші міста) - з можливим нашим виїздом на місце. Працівники нашої компанії зможуть приїхати до Вас на місце у будь-який інший населений пункт для купівлі-продажу акцій ПАТ "ЗАХІДЕНЕРГО", але при умові продажу дуже великих пакетів акцій.

Якщо хочете продати акції ВАТ "ЗАХІДЕНЕРГО" - Вам необхідно дзвонити нам в компанію з 10:00 до 16:00 у робочі дні за телефоном: /093/ 00-86-117. Прохання надавати повністю всі Ваші реквізити - Прізвище ім’я та по батькові, кількість акцій, місцезнаходження та номер телефону. Купівля у Вас акцій ПАТ "ЗАХІДЕНЕРГО" здійснюється по високій ціні. Ціна на акції ПАТ "ЗАХІДЕНЕРГО" договірна. Ціна на акції ПАТ "ЗАХІДЕНЕРГО" розраховується щоденно.

Для оформлення договорів купівлі-продажу на акції ПАТ "ЗАХІДЕНЕРГО" Вам необхідно мати оригінал паспорту, оригінал ідентифікаційного податкового номеру та виписку з рахунку у цінних паперах!

Наша компанія надає консультації також по питаннях отримання дивідендів на акції ПАТ "ЗАХІДЕНЕРГО", переоформлення спадщини по акціях ПАТ "ЗАХІДЕНЕРГО" тощо. Надаємо фінансові консультації щодо купівлі або продажу акцій також інших українських підприємств.

Процедура купівлі акцій ПАТ "Західенерго" досить складна та ми спростимо її для Вас. Наша компанія також надає консультації по питаннях отримання дивідендів на акції ПАТ "ЗАХІДЕНЕРГО", переоформлення спадщини по акції ЗАХІДЕНЕРГО і також надаємо фінансові консультації щодо купівлі або продажу: акції ГАЛНАФТОГАЗ, акції УКРНАФТА і інших цінних паперів.
ПАТ "Західенерго" – одна з найбільших енергогенеруючих компаній України. Електроенергія, вироблена компанією, постачається українським споживачам та на експорт до країн Європи. До складу компанії входять теплоелектростанції (ТЕСи) в містах: Бурштин, Ладижин, Добротвір, а також сервісні підприємства Галременерго, Львівенергоспецремонт, Львівенергоавтотранс, Західенергопостач.
Немає коментарів цінні папери, ціна на акції, спадщина акції, продають акції захІденерго, продати цінні папери, продати пакет акцій захІденерго, продати пакет акцій, продати акції захІденерго, продати акції, продаж акцій захІденерго, пакет акцій, купують акції захІденерго, купую акції захІденерго, куплять акції захІденерго, купівля акцій захІденерго, купити цінні папери, купити пакет акцій, купити акції захІденерго, купити акції, західенерго продати Червоноград, західенерго продати франківськ, західенерго продати тернопіль, західенерго продати рівне, західенерго продати львів, західенерго продати луцьк, західенерго продати ладижин, західенерго продати кузнєцовськ, західенерго продати київ, західенерго продати Івано-франківськ, західенерго продати дрогобич, західенерго продати добротвір, західенерго продати бурштин, західенерго продати борислав, захІденерго, дохід по акціям, договір купівлі-продажу, дивіденди по акціях, дивіденди акції, виплата по акціям, акції купівля-продаж, акції захІденерго
0
Якщо Ви хочете продати пакет акцій ПАТ "Концерн Галнафтогаз" (це об’єднані в минулому такі підприємства, як: ВАТ "Львівнафтопродукт", Вінницянафтопродукт, Рівненафтобаза, Івано-Франківськнафтопродукт, Закарпатнафтопродукт-Хуст, Закарпатнафтопродукт-Ужгород) - Ви можете звернутись до нас.

Ми здійснюємо купівлю у місті Львів або в іншому населенному пункті (Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Тернопіль, Ужгород, Чернівці, Київ, Дробобич, Борислав, Бурштин, Червоноград, Кузнєцовськ, Добротвір, Ладижин та інші міста) - з можливим нашим виїздом на місце. Наші працівники зможуть виїжджати на місце до Вас у будь-який інший населений пункт для купівлі-продажу акцій ПАТ "Концерн Галнафтогаз", але при умові продажу дуже великих пакетів акцій.

Якщо хочете продати акції ВАТ "Концерн Галнафтогаз" - Вам необхідно дзвонити нам в компанію з 10:00 до 16:00 у робочі дні за телефоном: /093/ 00-86-117. Прохання надавати повністю всі Ваші реквізити - Прізвище ім’я та по батькові, кількість акцій, місцезнаходження та номер телефону. Купівля у Вас акцій ПАТ "Концерн Галнафтогаз" здійснюється по високій ціні. Ціна на акції ПАТ "Концерн Галнафтогаз" договірна. Ціна на акції ПАТ "Концерн Галнафтогаз" розраховується щоденно.

Для оформлення договорів купівлі-продажу на акції ПАТ "Концерн Галнафтогаз" Вам необхідно мати оригінал паспорту, оригінал ідентифікаційного податкового номеру та виписку з рахунку у цінних паперах.

Процедура купівлі акцій ПАТ "Західенерго" досить складна та ми спростимо її для Вас. Наша компанія також надає консультації по питаннях отримання дивідендів на акції ПАТ "ЗАХІДЕНЕРГО", переоформлення спадщини по акції ГАЛНАФТОГАЗ і також надаємо фінансові консультації щодо купівлі або продажу: акції ЗАХІДЕНЕРГО, акції УКРНАФТА і інших цінних паперів.
Концерн ГАЛНАФТОГАЗ (це об’єднані в минулому такі підприємства, як: ВАТ "Львівнафтопродукт", Вінницянафтопродукт, Рівненафтобаза, Івано-Франківськнафтопродукт, Закарпатнафтопродукт-Хуст, Закарпатнафтопродукт-Ужгород) - це провідна українська компанія, основною діяльністю якої є роздрібна реалізація пального та супутніх товарів через мережу заправних комплексів «ОККО». Компанія один із лідерів на ринку нафтопродуктів. Діяльність «Концерну Галнафтогаз» представлена у всіх областях України та АР Крим.
Немає коментарів цінні папери, ціна на акції, спадщина акції, рівненафтобаза, продають акції галнатогаз, продати акції галнафтогаз, продати, продаж акцій галанфтогаз, пакет акцій, львівнафтопродукт, купують акції галнафтогаз, купую акції галнафтогаз, купівля акцій галнафтогаз, купити акції галнафтогаз, купити, концерн галнафтогаз, Івано-франківськ нафтопродукт, закарпатнафтопродукт-хуст, закарпатнафтопродукт-ужгород, закарпатнафтопродукт ужгород, дохід по акціям, договір купівлі-продажу, дивіденди по акціях, дивіденди акції, галнафтогаз, вінницянафтопродукт, виплата по акціям, акції рівненафтобаза, акції львівнафтопродукт, акції купівля-продаж, акції концерн галнафтогаз, акції Івано-франківськ нафтопродукт, акції закарпатнафтопродукт хуст, акції закарпатнафтопродукт хуст, акції закарпатнафтопродукт ужгород, акції закарпатнафтопродукт, акції вінницянафтопродукт, акції

Назад

Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Світ належить оптимістам, песимісти – тільки глядачі.

Ф.Гізо
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті