Інвестиції.орг

Kyiv, Sep 25 10:03 | London, Sep 25 08:03 | New York, Sep 25 04:03
Shanghai, Sep 25 16:03 | Tokyo, Sep 25 17:03 | Sydney, Sep 25 19:03

Перфекціонізм: добре чи погано?

4588 днів назад (04-03-2011 09:10) - Ілона Чіркова


Перфекціоністом бути непросто і таким людям живеться дуже важко. Адже уявіть тільки: їм постійно потрібно бути кращими за інших, розумнішим за інших, працювати якісніше і бути успішнішими, а також ідеально виглядати і заробляти більше за всіх грошей. Однак у ідеальної картинки є і зворотна сторона, яка, на мою думку, не обіцяє нічого доброго людині такого складу.

Адже постійне прагнення до ідеалу може так ніколи і не реалізуватися, а тільки зробити перфекціоніста нещасним у своїй неідеальності. А заробити всі гроші, бути профі у всіх сферах, скупити всі модні колекції одягу, перечитати всі книги не під силу нікому.

Гонитва за чином себе ідеального може просто погубити людину, змусити його перегоріти завчасно, не дозволити йому насолоджуватися життям у всій її недосконалості. Я вважаю, що гонитва за ідеалом і спроби довести, що Ви кращі за усіх, можуть вилитися Вам у копієчку, завдати шкоди особистому бюджету. У такому випадку до ідеального фінансового стану буде далеко, а ви знову будете незадоволені собою. Який вже тут ідеал, якщо грошей не вистачає на все найкраще?

Вирішення цієї проблеми, звичайно, на мою думку, чисто психологічне. Дуже важливо зрозуміти, що Ви досить гарні, навіть якщо неідеальні. Або, якщо Вам є до чого рости, важливо стати досить гарним фахівцем, придбати не найкращий, але досить гарний будинок, пов’язати життя не з ідеалом (такі тільки в казках бувають), а з досить гарною людиною. І так далі за списком. Головне зрозуміти, що "досить добре" це ключ до щастя і задоволеності собою і своїм невеликим всесвітом особистого масштабу. Адже це ж чудово - стати гарним професіоналом і працювати на благо собі  або своїй фірмі.

Незамінним ставати не варто - незамінних співробітників просто немає. Будьте досить гарні для своєї роботи (можна вміти ще трохи більше, ніж потрібно на посадовій записці - тоді Вам ціни не буде). Немає необхідності купувати вбрання "від кутюр", щоб виглядати гарно і стильно. Тут головне - смак (в першу чергу) і трохи фантазії (у другу). А фанатичні витрати на немислимий одяг від всесвітньо відомих брендів приведуть до дірки в бюджеті.

До речі, про бюджет: відомо, що всі гроші світу заробити неможливо. А, оскільки жити в достатку хочеться, і хочеться мати майже все те, що забажається, дуже важливо зосередити увагу на особистому бюджеті. Свої власні фінанси контролювати нескладно, і дуже важливо пам’ятати про різницю між заробітком і витратами. Бажано, щоб останній не перевищував перший. І тоді з фінансами в масштабах сім’ї все буде в порядку, і Ви зможете дозволити собі те, про що мріяли, не на шкоду бюджету.

Це правило стосується чого завгодно - правило "досить добре". Є ж така приказка, яка говорить, що краще бути великою рибою в маленькому ставку, ніж маленькою рибою - у великому. Адже, живучи досить добре і маючи в більшості те, що потрібно для нормального життя (і навіть трохи більше) в будь-якій її сфері, Ви, думаю, будете більш щасливі і задоволені своєю долею, ніж, постійно прагнучи до недосяжного ідеалу.

Відомо, що перфекціоністи ніколи не бувають задоволені результатом, так що щастя і задоволення від своїх дій, умінь, Вам як людині що прагне до ідеалу, не бачити.

 

Завантаження коментарів...

Назад

Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Людина являє собою те, у що він вірить.

А.П. Чехов
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті