Інвестиції.орг

Kyiv, Oct 04 20:56 | London, Oct 04 18:56 | New York, Oct 04 14:56
Shanghai, Oct 05 02:56 | Tokyo, Oct 05 03:56 | Sydney, Oct 05 05:56

Про все

RSS стрічка
Адміністратор блогу:   Мар’ян Швець
просто уривки думок, нічого напряму пов"язаного з інвестиціями (6)
0
Чому в Україні не працюють інтернет-аукціони, і чому куплений польським Аллегро український Аукро ніяк  не може стартанути

відповідь проста, ми б з радістю купували, ми ПРОДАВАТИ не вміємо, зкуповуємо всякі китайські дрібниці, шиємо гуртовими патіями для закордонних брендів, пришиваємо бірку МАДЕ ін Італі, експортуємо ,а  потім ввозимо цей же ж товар і купуємо в тридорога в "Бутіках"

поки ми не навчимось гарно запаковувати товар який робимо і продавати комплексний продукт який складатиметься на 30% власне з продукту а 70% з сервісу, доти будемо ми експортувати
метал, а не автомобілі,
дерево, а не меблі,
зернові, а не булочки
0
Ходив я місяць тому постріляти з лука, скажу Вам це прикол....

моя знайома працює тренером, цей вид спорту загинається по трошку, хоча у нас у Львові один з найбільших(а можливо і найбіьший,точно не пам"ятаю) в Європі спеціалізований зал для стрільби з лука в закритому приміщенні(знаходиться на території СКА на Клепарівській)

через не популярність цього виду спорту (та і взагалі через те що зараз діти бавляться в комп"ютерні іграшки, а не бігають по вулиці чи десь по пустирях) кількість дітей які ходять в секції стрільби з лука є малою, і над секцією висить постійна загроза часткового закриття і скорочення кількості тренерів(за умови наявності учнів секція фінансується з бюджету армії, якщо їх мало то групи об"єднують)

моя знайома просила мене поширити інформацію про те, що зараз оголошується набір . тому якщо маєте братів-сестер менших, племінників, сусідів, або якимось іншим чином можете донести інформацію до дітей або їхніх батьків, то прошу Вас зробити це

бо школа стрільби з лука у нас справді хороша, і пропаде через те, що немає якоїсь мінімальної популяризації спорту нашою державою......

нижче наводжу сам текст оголошення

ОГОЛОШУЄТЬСЯ НАБІР
хлопців і дівчат віком 10-14 років
У СЕКЦІЮ СТРІЛЬБИ З ЛУКА

ЗАНЯТТЯ БЕЗКОШТОВНІ
Тренер:
Майстер спорту міжнародного класу Кузик Світлана Геннадіївна

Адреса: м.Львів Спортивний комплекс «СКА»
(вул. Клепарівська 39), стрілецький корпус, ІІІ поверх
Години роботи: пн.- пт. з 16;00 – 18:00, сб. з 11:00 - 15:00
Із запитаннями звертайтесь: (063)2739265 Світлана Кузик
Запрошуємо всіх бажаючих!!!
Майбутнє починається вже сьогодні!!! Спробуй свої сили!!!
+1
Перфекціоністом бути непросто і таким людям живеться дуже важко. Адже уявіть тільки: їм постійно потрібно бути кращими за інших, розумнішим за інших, працювати якісніше і бути успішнішими, а також ідеально виглядати і заробляти більше за всіх грошей. Однак у ідеальної картинки є і зворотна сторона, яка, на мою думку, не обіцяє нічого доброго людині такого складу.

Адже постійне прагнення до ідеалу може так ніколи і не реалізуватися, а тільки зробити перфекціоніста нещасним у своїй неідеальності. А заробити всі гроші, бути профі у всіх сферах, скупити всі модні колекції одягу, перечитати всі книги не під силу нікому.

Гонитва за чином себе ідеального може просто погубити людину, змусити його перегоріти завчасно, не дозволити йому насолоджуватися життям у всій її недосконалості. Я вважаю, що гонитва за ідеалом і спроби довести, що Ви кращі за усіх, можуть вилитися Вам у копієчку, завдати шкоди особистому бюджету. У такому випадку до ідеального фінансового стану буде далеко, а ви знову будете незадоволені собою. Який вже тут ідеал, якщо грошей не вистачає на все найкраще?

Вирішення цієї проблеми, звичайно, на мою думку, чисто психологічне. Дуже важливо зрозуміти, що Ви досить гарні, навіть якщо неідеальні. Або, якщо Вам є до чого рости, важливо стати досить гарним фахівцем, придбати не найкращий, але досить гарний будинок, пов’язати життя не з ідеалом (такі тільки в казках бувають), а з досить гарною людиною. І так далі за списком. Головне зрозуміти, що "досить добре" це ключ до щастя і задоволеності собою і своїм невеликим всесвітом особистого масштабу. Адже це ж чудово - стати гарним професіоналом і працювати на благо собі  або своїй фірмі.

Незамінним ставати не варто - незамінних співробітників просто немає. Будьте досить гарні для своєї роботи (можна вміти ще трохи більше, ніж потрібно на посадовій записці - тоді Вам ціни не буде). Немає необхідності купувати вбрання "від кутюр", щоб виглядати гарно і стильно. Тут головне - смак (в першу чергу) і трохи фантазії (у другу). А фанатичні витрати на немислимий одяг від всесвітньо відомих брендів приведуть до дірки в бюджеті.

До речі, про бюджет: відомо, що всі гроші світу заробити неможливо. А, оскільки жити в достатку хочеться, і хочеться мати майже все те, що забажається, дуже важливо зосередити увагу на особистому бюджеті. Свої власні фінанси контролювати нескладно, і дуже важливо пам’ятати про різницю між заробітком і витратами. Бажано, щоб останній не перевищував перший. І тоді з фінансами в масштабах сім’ї все буде в порядку, і Ви зможете дозволити собі те, про що мріяли, не на шкоду бюджету.

Це правило стосується чого завгодно - правило "досить добре". Є ж така приказка, яка говорить, що краще бути великою рибою в маленькому ставку, ніж маленькою рибою - у великому. Адже, живучи досить добре і маючи в більшості те, що потрібно для нормального життя (і навіть трохи більше) в будь-якій її сфері, Ви, думаю, будете більш щасливі і задоволені своєю долею, ніж, постійно прагнучи до недосяжного ідеалу.

Відомо, що перфекціоністи ніколи не бувають задоволені результатом, так що щастя і задоволення від своїх дій, умінь, Вам як людині що прагне до ідеалу, не бачити.
0
Минулого року випадково попав на фестиваль Різдвяна коляда в Домініканському соборі

він тривав 10 - 15 днів десь з 8 по 20 січня, ввечері щодня колядували різні хори з України та світу
я був 2-3 рази деякі з хорів були дуже професійними

цього року проводять також
ось знайшов інформацію про цього річні концерти
+1
думки навіяло повідомлення на одному форумі, в якому дівчина написала, що в її місто повернулась подружка дитячих і юнацьких літ, але на декілька спроб обміну думками і емоціями, її подруга відповіла стриманістю і сухістю, що дуже образило авторку повідомлення......

власне самі думки:
+1
інколи це відпочинок , а інколи це праця.... (це просто позитивні емоції від усвідомлення корисності того чим займаєшся)

щастя - це коли ти сьогодні знаєш що матимеш, що РОБИТИ завтра (можна читати "ЧИМ ЗАЙНЯТИСЬ завтра")
і результат цього "що РОБИТИ" буде корисним для когось іншого

найгірше бути нікому непотрібним,
в такому випадку вихід один, -
воювати з вітряками....

в слова "що РОБИТИ/ЧИМ ЗАЙНЯТИСЬ" кожен має право вкладати свій зміст, бо тут може бути:
як малювання картини, читання книжки, катання на лижах і ковзанах............
так і копання рову, прибирання в будинку, майстрування меблів, добування вугілля десь глибоко в шахті......P.S. колись давно написав в одному форумі, в темі про щастя, а зараз трохи доповнив

Назад

Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Самий приголомшливий успіх частенько приходить прямо слідом за самим гірким розчаруванням.

Генрі Уорд Бічер
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті