Інвестиції.орг

Kyiv, Jun 22 02:47 | London, Jun 22 00:47 | New York, Jun 21 20:47
Shanghai, Jun 22 08:47 | Tokyo, Jun 22 09:47 | Sydney, Jun 22 11:47

Пастки для недосвідчених і емоційних трейдерів

2749 днів назад (12-12-2010 13:41) - Христина


Надзвичайний рух ціни - звичайна пастка для недосвідчених і емоційних трейдерів. Останні кілька років ми постійно бачимо на ринках надзвичайну волатильність. Деякі трейдери пристосувалися і користуються перевагою цього, в той час як інших вибило з ринків. Коли Ви очікуєте якийсь рівень волатильності, Ви можете виставляти відповідні стоп-лосси і цілі, не піддаючись емоційним реакціям. Але коли ринки мінливі непослідовно, а Ви маєте випадковий надзвичайний ціновий рух, набагато важче належним чином управляти угодою і залишатися без емоцій.

На противагу тому, що надзвичайний рух ціни - потенційна пастка, багато трейдерів поспішать заявити, що для захисту від таких ходів проти позиції є стоп-лосс. Звичайно, стоп-лосс допоможе якось контролювати ситуацію. Але вірно і те, що, коли з’являється надзвичайний рух ціни, дуже важко закрити позицію так, як Вам потрібно.

Взагалі, коли ціна екстремально йде проти Вас, вигідніше перечекати хід. Коли є велика зміна ціни за дуже короткий проміжок часу, зазвичай буває хоча б невеликий відкат, який дасть Вам закритися за кращою ціною. Є, правда, один ключовий виняток. Якщо ваша позиція відповідає настрою натовпу (особливо очікує великих спекуляцій), а рух йде різко проти цих очікувань, Вам слід виходити як можна швидше.

Зворотний бік пастки надзвичайного цінового руху - якщо ціна дуже швидко робить великий хід на вашу користь. За цих обставин, Ви, ймовірно, закриєтеся занадто швидко. Якщо Ви занадто довго чекатимете з виходом, Ви можете втратити перевагу і закритися за гіршою ціною, на відкат. У цих випадках вигідніше спробувати закритися до того, як ослабне імпульс ходу.

Потрібно вивчити рівень волатильності інструменту, яким торгуєте і включіть "правила" для таких ситуацій у свій план торгівлі.

 

Завантаження коментарів...

Назад

Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Розум є у людини для того, щоб думати, а серце - щоб думати не тільки про себе!

Народна мудрість
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті