Інвестиції.орг

Kyiv, Dec 15 15:57 | London, Dec 15 13:57 | New York, Dec 15 09:57
Shanghai, Dec 15 21:57 | Tokyo, Dec 15 22:57 | Sydney, Dec 16 00:57

Емоції, які приймають рішення на ринку

2532 дня назад (09-01-2011 20:45) - Христина


Основна передумова технічного аналізу - ринковими цінами рухають страх і жадібність. Ці емоції впливають на торгові рішення про те, купувати чи продавати. Коли інвестори бояться, що ціни впадуть, вони продають. Коли вони бояться, що можна упустити можливість отримати прибуток, вони купують без достатньої на те підстави, згідно з доктором Мартіну Прінге (Martin Pring). Жадібність, навпаки, є результатом комбінації самовпевненості і бажання досягти прибуткових результатів у найкоротший час. Коли трейдери відчувають, що можна заробити швидкий і легкий прибуток, вони купують.

Доктор Херш Шефрін (Hersh Shefrin), видатний дослідник поведінкових фінансів, доводить, що страх і жадібність не повністю рухають фінансовими ринками.

Страх дійсно відіграє роль, але трейдери рідше проявляють жадібність, а більше надію. Коли трейдери налякані, вони зосереджуються на несприятливих аспектах торгівлі. Наприклад, протягом програшної угоди кожен думає: "Цікаво, як далеко ціна може піти проти мене? Чи може стати ще гірше?" Надія - полярна протилежність страху. Коли трейдери відчувають надію, вони зосереджуються на сприятливих аспектах торгівлі. Вони думають: "Цікаво, скільки грошей я міг би зробити на цій угоді?" Вони розраховують на отримання грошей, замість того, щоб безперервно хвилюватися про те, скільки грошей їм доведеться втратити.

Згідно з доктором Шефріном, люди торгують, щоб досягти особистих чи фінансових цілей. Коли трейдери вирішують вступити в угоду, вони сподіваються, що це допоможе досягти їх цілей. Якщо інвестиція успішна, надія перетворюється на гордість. Однак, якщо інвестиція виявляється невдалою, надія перетворюється на страх, а страх - в жаль. Прагнення відчувати надію при оцінці інвестиційних альтернатив дуже відрізняється від тенденції відчути страх, але обидві тенденції існують у кожному. Доктор Лола Лопес (Lola Lopes), однак, передбачає, що одна тенденція переважає над іншою. Існують індивідуальні відмінності; деякі люди прагнуть бути тими, хто надіється, оптимістами, тоді як інші - налякані песимісти. Доктор Лопес вірить, що в основі цих відмінностей може лежати потреба в безпеці. Деякі люди не розглядають своє оточення, як стійке і безпечне. Вони вважають, що їхнє оточення може змінитися в будь-яку хвилину, так що вони шукають будь-які ознаки того, що може вказувати на зміни, які, у свою чергу, можуть призвести до нестійкості і, можливо, хаосу. Ці індивідууми вважають, що вони не можуть допустити мінливість оточення, так що уникають цього за будь-яку ціну. Це веде їх до пошуків збитків. Вони постійно бояться, що можуть втратити гроші. Навпаки, індивідууми, які вважають, що їхнє оточення безпечне і стійке, не дуже турбуються про потенційні зміни або можливі нестійкості. Вони вважають, що зможуть справитися з будь-якими можливими змінами. Це дає їм свободу зосередитися виключно на потенціалі прибутку. Вони оптимісти і вважають, що зароблять багато грошей. Оптимально знаходитися посередині цих двох крайнощів. Так, емоції явно впливають на торгові рішення. Однак пам’ятайте, це не тільки страх і жадібність, але також і надія.

 

Завантаження коментарів...

Назад

Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Треба вміти програти бій, щоб виграти війну!

Китайська мудрість
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті