Інвестиції.орг

Kyiv, Jun 03 02:00 | London, Jun 03 00:00 | New York, Jun 02 20:00
Shanghai, Jun 03 08:00 | Tokyo, Jun 03 09:00 | Sydney, Jun 03 11:00

Дисципліна і самоконтроль4469 днів назад (08-03-2011 15:54) - Христина


Ви, ймовірно, чули це безліч разів: "Дисципліна - ключовий фактор успішної торгівлі". Дисципліна згадується майже в кожній книзі про трейдингу, а у багатьох - прямо в назві. Чому дисципліна настільки важлива? Трейдинг - значною мірою питання отримання прибутку з імовірності. Припустимо, дана торгова стратегія давала в минулому 85% прибуткових операцій. Тоді питання ймовірності, що ця стратегія покаже такий же результат і в майбутньому. Можливо, що й ні. Непередбачені чинники, на зразок зміни стану ринку можуть пошкодити стратегії, зменшуючи її прибутковість. Недостатня дисципліна ще більше погіршує ситуацію. Коли стратегія має високу ймовірність майбутнього успіху, єдиний спосіб скористатися перевагою закону великих чисел полягає в тому, щоб наскільки це можливо бездоганно здійснювати операції так, як визначено принципами плану торгівлі. Дисциплінований трейдер досить довіряє стратегії і дає плану торгівлі розумні шанси отримати прибуток з ймовірності.

Недисциплінований трейдер, навпаки, вагається. Він слідує плану торгівлі не завжди, періодично відступаючи від стратегії або змінюючи її. Дисципліна - справді ключовий компонент успіху, але не кожен має високий рівень самодисципліни. Варто визначити, де знаходитесь Ви і, якщо виявляється недолік дисципліни і самоконтролю, попрацюйте над усуненням недоліків.

Дисципліна і самоконтроль - добре вивчені риси характеру. Деякі люди - високо дисципліновані й добре контролюють себе. Вони скрупульозно дотримуються правил і уважно контролюють свої пориви. Ви знаєте цей тип людей - вони кожного місяця перевіряють свої кредитні картки, ніколи не запізнюються на зустрічі і ретельно планують кожну деталь. Хоча ці якості можуть стати ідеальними для трейдингу, у них є і зворотний бік: У таких людей виникають проблеми при ризиках. Вони воліють надійність, а результати трейдингу рідко можна назвати впевненими. Трейдери живуть в дещо випадковому світі. Вони можуть необачно піддаватися ризику, але вони не заперечують цього. Власне кажучи, їм не вистачає дисципліни і самоконтролю. Можливо, саме тому так багато книг по трейдингу, а майстри вважають за необхідне проповідувати гідності самоконтролю. Які ваші дисципліна і самоконтроль? Вам важко слідувати своєму плану торгівлі? Бажано мати більше дисципліни, коли справа стосується трейдингу? Якщо є проблеми з дисципліною, можна спробувати вправи зі стимулювання. Оцініть свій рівень самоконтролю в повсякденному житті і спробуйте його збільшити. Ви запізнюєтеся на зустрічі? Ви витрачаєте в місяць більше грошей, ніж дозволяє бюджет? Ви часто порушуєте обіцянки? Не завжди дисциплінований трейдер педантичний у всіх аспектах життя, але це допомагає. Стратегії життя, якими користуємося в повсякденному житті, можуть просочитися і в трейдерське життя. Якщо Ви часто смітите грошима, об’їдаєтеся, або не вмієте стримувати тягу до задоволень, Вам може виявитися важче, ніж іншим, підтримувати дисципліну в трейдингу. Так спробуйте цю вправу: кілька тижнів спробуйте, максимально можливо, контролювати своє життя. Виберіть певні області, де Ви можете проявити більший самоконтроль. Контролюйте споживання ресурсів, витрату грошей, і час, витрачений на дозвіллі. Незабаром Ви виявите, що все рідше доводиться стримувати пориви, і все відбувається набагато краще. А це, у свою чергу, може позитивно вплинути на вашу здатність дотримуватися плану торгівлі. Це варто спробувати. Дисципліна - ключ до успішної торгівлі, і життєво важливо, щоб ми зробили все, що можемо, щоб зміцнити її.

 

Завантаження коментарів...

Назад

Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Звичайно, існують люди, для яких гроші понад усе. Зазвичай це люди, які ніколи не стануть багатими. Тільки той досягає багатства, хто талановитий, вдачливий, і не думає постійно про гроші.

Стів Джобс
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті