Інвестиції.орг

Kyiv, Mar 21 07:45 | London, Mar 21 05:45 | New York, Mar 21 01:45
Shanghai, Mar 21 13:45 | Tokyo, Mar 21 14:45 | Sydney, Mar 21 16:45

Рецепт успіху: інвестуємо увагу і сили у бізнес2934 дня назад (09-03-2011 13:26) - Ілона Чіркова


Роздумуючи про тему досягнення успіху в роботі, та й в інших сферах життя хочеться поміркувати про те, як потрібно поводитися. Який спосіб поведінки вибирати, щоб будь-яке починання бізнесу було успішним і щоб все задумане виходило як за помахом чарівної палички?

Хоча, думаю, чудес не буває, і для реалізації кожного плану необхідно старанно працювати і робити все від себе залежне, щоб домогтися бажаного результату. От уявіть собі: перед Вами вибір - переглянути кілька 10-хвилинних уривків з різних хороших фільмів або переглянути один хороший фільм від початку і до кінця. Напевно ви виберете другий варіант. Однак, в житті виходить так, що часто багато людей поступають з точністю до навпаки - вибираючи перший варіант. Вони хапаються за безліч справ і не доводять до кінця ні одну з них, або просто роблять все не досить якісно, у пів сили. Так чому б не зібратися і не зайнятися чимось одним (максимум двома справами одночасно), щоб і продуктивність, і якість виконаної роботи радували й характеризували вас як відмінного професіонала. Причому, я вважаю, ця порада може стосуватися і годиться не тільки для робочих питань, але й для інших сфер життя - навчання, занять спортом, особистого життя і так далі. Варто замислитися - чи так це добре - намагатися відкусити більше, ніж потім вийде прожувати?

Фокус - ось що важливо для будь-якої справи. Чим краще ви зосереджені на чомусь одному, чим менше розпорошуєтеся на інші справи, тим більше вірогідності, що все вийде добре і якісно, швидко, без безглуздих помилок, які можна здійснити через неуважність і через брак часу на детальну перевірку за все, що робиться.

Легких шляхів до досягнення успіху немає. Значить, не варто відкладати в довгий ящик важливі справи і розслаблятися. Просто почніть щось робити. Головне - діяти, а не сидіти і чекати, що все відбудеться само собою. Або що Вашу ідею використовує хтось інший - більш швидкий і менш лінивий. До речі, впевнена, що при створенні бізнесу і вкладанні душевних сил та інших ресурсів у якусь справу результат може бути видно не зовсім відразу. Так що руки опускати не можна - важливо робити і прагнути до запланованого, незважаючи ні на що. З часом проект почне працювати, більше покладаючись на закони інерції. А це означає, що сил на роботу може вимагатися менше, а віддача буде більш помітною і вагомою. А це - знак, що ви наближається до виконання мрії, втілення того, заради чого взагалі був затіяний проект.

Думаю, ви погодитеся зі мною в тому, що кожній справі, якщо звичайно хочеться виконати роботу розумно і якісно, варто приділяти максимум уваги. Майстром на всі руки може бути не кожен, а от яким-небудь "Недороблювачем" - запросто. Так що не завадить добре спланувати все, чого бажаєте, і приступити до реалізації планів крок за кроком. Тоді успіх і віддача від справи гарантовані.

 

Завантаження коментарів...

Назад

Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

День - це маленьке життя, і треба прожити його так, ніби ти маєш померти зараз, а тобі зненацька подарували ще добу.

М. Горький
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті