Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 19 02:29 | London, Jul 19 00:29 | New York, Jul 18 20:29
Shanghai, Jul 19 08:29 | Tokyo, Jul 19 09:29 | Sydney, Jul 19 11:29

Бізнес ідея - складова успіху

3112 дня назад (09-01-2011 14:44) - Ілона Чіркова


Як  заробити гроші? Це питання актуальне в будь-які часи. Грізне слово "криза" лише підливає масла у вогонь і лякає, тисне морально. Існує такий вислів: "Гроші лежать у нас під ногами, треба просто зуміти їх взяти!".

Отже, як заробити гроші? Можна скористатись такими способами:

1) як заробити гроші за рахунок оплати найманої праці; 2) як заробити гроші відкривши власний бізнес; 3) як заробити гроші роблячи вдалі інвестиції.

За великим рахунком, спосіб як заробити гроші (великі) всього один - це заробіток грошей за допомогою бізнесу та їх подальше вкладення в інструменти інвестицій. Але я пропоную розглянути все по порядку.

Якщо Ви професіонал у своїй галузі, то у вас є можливість добитися високої оплати праці, бо професіонали завжди затребувані і роботодавці готові платити за це гарні гроші. Однак, у найманої праці, є суттєві , котрих не можна уникнути недоліки.

Власний бізнес - створення власного бізнесу, розвиток власного бізнесу і його успішне ведення здатне з лишком збагатити його власника. Найбагатші люди - це як правило успішні бізнесмени та інвестори - власники заводів, газет, пароплавів. Власний бізнес можна вважати прямим шляхом до багатства. Однак, на шляху підприємця лежать серйозні труднощі, що виникають при відкритті власного бізнесу. Ці перешкоди, з якими доведеться зіткнутися, відлякують благі починання людей на самому початку, в зародку.

Заробити гроші за рахунок інвестиції, це як би наступний щабель - логічне продовження заробітку,  грошей. Можна (і треба) почати інвестування з малих сум, однак процес досягнення фінансової свободи піде значно швидше, якщо збільшити масу зароблених грошей. Щоб було, ЩО вкладати, треба прагнути заробити грошей більше, а найбільш підходящий для цього інструмент - бізнес. Тому й раджу вищенаведену схему - заробляння грошей за допомогою власного бізнесу та їх подальше вкладення в інструменти інвестування.

Щоб заробити гроші в бізнесі, думаю, Вам потрібна бізнес ідея. Бізнес ідеї є різними, їх тисячі. Бізнес ідеї існують для кожної галузі, так само різні бізнес ідеї вимагають різних початкових капіталовкладень. Одні бізнес ідеї для своєї реалізації вимагають десятків, а то й сотень тисяч доларів. Інші бізнес ідеї навпаки не потребують грошей, цим бізнес ідеям потрібен ваш час, знання, навики.  Бізнес ідеї є для того, щоб Вас зорієнтувати - яким бізнесом можна займатися. Бізнес ідея це лише початок, прочитавши її Ви повинні відчути що саме цей вид бізнесу є рентабельним, цей бізнес мені підходить, я маю можливості його реалізувати і він мені подобається - я буду витрачати на нього свій час з задоволенням. Бізнес ідея не дає Вам точних розрахунків, для цього Вам потрібно буде скласти бізнес план.

 

Завантаження коментарів...

Назад

Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Ніколи, ніколи, ніколи не здаватися - що б не трапилося!

Уїнстон Черчілль
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті