Інвестиції.орг

Kyiv, Mar 23 12:37 | London, Mar 23 10:37 | New York, Mar 23 06:37
Shanghai, Mar 23 18:37 | Tokyo, Mar 23 19:37 | Sydney, Mar 23 21:37

Time is money або як грамотно використовувати час2936 днів назад (09-03-2011 13:21) - Ілона Чіркова


Час це гроші - саме так американці дивляться на час. Каркас Америки складається з мільйонів іммігрантів, які залишили рідні береги, які спалили за собою всі мости і відкинули все, що не потрібно їм було для освоєння нових далей. Якби кожен народ чіплявся за своє минуле і не був би орієнтований винятково на майбутнє, країна б, я думаю, не відбулася як плавильний котел. Єдиним необхідним було - усе почати з чистого листа тут і тепер. Right here & right now - гасло нації. Минуле в сторону: роби зараз і напевно отримаєш завтра.

Кожен американець вірить, що якщо він правильно, раціонально поставить мету і буде сьогодні працювати над досягненням її завтра, то у нього обов’язково вийде. Життя поколінь підживлювало цю впевненість.

Американець не сумнівається в успіху - не обтяжений досвідом минулих провалів. І душа у нього не загадкова, а як треба душа - успіх, перемога, право на успіх і перемогу. Це вже генетичне. Американець живе всього в двох площинах: сьогодення і майбутнє. Причому майбутнє у нього визначено у вигляді успіху за умови сьогоднішнього повноцінного використання свого часу.

Час це гроші, а ще час в США - товар. Час, що у нас є - це наше життя. Час, що у нас є - це гроші, яких у нас немає. На мою думку, ми вартуємо стільки, за скільки у нас купують наш час. Час добре оплачується. Час - реальні живі гроші. Чим більше ти встигаєш за одиницю часу, тим дорожче ти можеш його продати.

Кожен четвертий американець страждає від браку часу, не встигає, депресує з приводу браку часу та своєї нерозторопності. Тому виробилися чіткі критерії використання часу, і населення їх твердо дотримується.

Пунктуальність. Точність - не тільки ввічливість королів, а двигун прогресу. А знати треба було про затори, про будильники та інші речі! Перенесення зустрічей - явище рідкісне і вкрай прикре. Навряд чи з Вами після цього захочуть мати справу. З іншого боку, якщо сталося так, що до Вас прийшли, а ви зайняті, прийнято особисто вийти до відвідувача і вибачившись, доповісти, на скільки хвилин і з яких непередбачених причин зустріч затримується.

Запрошення на вечірки розсилаються за півроку вперед і точно так само отримуються. Наступну відпустку планується відразу після виходу з черговогої. Це те, що ми називаємо a win-win situation - виграють усі!

Американець вірить у силу планування. Думаю, що спланувати можна все що завгодно. Органайзер, planner - біблія кожного американця. Кожна година, хвилина - розписані і якщо щось зрушити, перемістити в часі, то рветься весь ланцюжок. Час розбито на короткі перебіжки-відрізки, що мають початок, кінець і свою чітко поставлену мету.

Ціла галузь займається навчанням планування. Роботодавці не шкодують грошей на навчання своїх співробітників - вони окупляться. Чому ж їх там навчають?

1. Звички до планування й організації свого часу. Органайзер повинен стати для працівника як зброя для бійця.

2. Планувати незаплановане: несподівані переривання, пробуксовування, інша невідкладність.

3. Розстановці пріоритетів, вміння розставляти прапорці на найважливіших справах і відкладанню в кут найменш суттєвих, спритності сплаву їх в сторону, вмінню кожен день відраховувати кроки своїх перебіжок до основної мети.

4. Делегування своїх повноважень помічникам, умінню не зависнути в деталях.  

5. Вмінню визначати для себе найбільш продуктивний час. Він у кожного свій.

Типове, думаю, виникає питання при отриманні завдання: "коли і в які терміни це потрібно зробити?" Для американця ясно, що якщо просять, значить потрібно вже прямо зараз. А коли хочеться мати - вмій крутитися з часом і поважати його!

 

Завантаження коментарів...

Назад

Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Завжди вибирайте самий важкий шлях - на ньому Ви не зустрінете конкурентів!

Шарль де Голь
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті