Інвестиції.орг

Kyiv, Apr 19 22:48 | London, Apr 19 20:48 | New York, Apr 19 16:48
Shanghai, Apr 20 04:48 | Tokyo, Apr 20 05:48 | Sydney, Apr 20 07:48

Огляди українських ринків

RSS стрічка

 

Огляд українських ринків за 28.01.2011.Тиждень завершується неоднозначно

Тиждень українські фондові площадки закрили різнонаправлено. Очевидно, що дана тенденція продовжиться наступного тижня.

 
Україна: перебіг торгів

Ринок в очікуванні новин із США

 
Огляд українських ринків за 27.01.2011. Ринки на порозі корекції

Торги на українських фондових площадках сьогодні закрилися різнонаправлено. Індекс ПФТС дещо втратив, а гравцям на Українській Біржі вдалося переламати негативний тренд.

 
Україна: перебіг торгів

На вітчизняних ринках панує песимізм

 
Огляд українських ринків за 26.01.2011. Індекси демонструють незначне зниження

Торги на українських фондових площадках сьогодні відкрилися доволі оптимістично. Однак, відсутність стимулів для ризику у інвесторів штовхнуло індекси вниз. 

 
Україна: перебіг торгів

На ринках панує спокій

 
Україна: перебіг торгів

На ринках поки що панує спокій

 
Огляд українських ринків за 24.01.2011. Гравці вичікують

Незважаючи на песимістичний початок, провідним українським фондовим площадкам все ж вдалося завершити сьогоднішні торги незначним зростанням. 

 
Україна: перебіг торгів

Тиждень починається зниженням індексів

 
Огляд українських ринків за 21.01.2011. Підсумки тижня

Поточний тиждень вітчизняні фондові площадки закрили на позитивній динаміці. 

 
Огляд українських ринків за 19.01.2011. Ринок в очікуванні

Провідні українські фондові площадки сьогодні продемонстрували змішану динаміку. 

 
Огляд українських ринків за 17.01.2011. Ринок розпочався зростанням

Незважаючи на змішану динаміку світових фондових ринків, українські площадки сьогодні продемонстрували зростання. 

 
Макроогляд українських ринків за січень

ВВП

Протягом 2010 року відбулось відновлення економічного зростання. Остаточний показник росту реального ВВП трохи вище 4% перекрив лише третину економічного спаду за 2009 рік. Таким чином Україна повернеться до показника доданої вартості докризового рівня лише на початку 2013 року. Ми очікуємо зростання ВВП у 2011 році на рівні 4,5% у супроводі показників реального росту по споживанню домогосподарств, інвестицій і державних витрат. Ситуація в секторі будівництва все ще залишатиметься нелегкою, а від металургії можуть бути найбільші ризики економічного росту.

 
Огляд українських ринків за 14.01.2011. Підсумки тижня

Як ми і передбачали раніше, на українських фондових площадках наступила пора корекції. Однак, поки що, важко сказати наскільки довго вона триватиме.

 
Огляд українських ринків за 12.01.2011. Зростання продовжується

Провідні фондові площадки України продовжують зростання. Сприяє цьому позитивна зовнішня кон’юнктура. 

 
Огляд українських ринків за 11.01.2011. Ринки знаходяться біля історичних максимумів

Сьогодні провідні українські фондові індекси продемонстрували впевнений ріст. Індекс UX ледь не сягнув історичного максимуму.

 
Огляд українських ринків за 10.01.2011. Початок корекції?

Сьогоднішній стан на вітчизняному фондовому ринку можна охарактеризувати як зростання по інерції. На закордонних ринках панувала змішана динаміка.

 
Огляд українських ринків за 05.01.2011. Рік розпочався оптимістично

Новий 2011-й рік вітчизняні ринки розпочали зростанням. Основними драйверами цього зростання стали акції компаній металургійного сектора.

 
Огляд українських ринків за 31.12.2010. Прощавай 2010-й

2010-й рік українські ринки завершили зростанням, незважаючи на короткий торговий день. При цьому, торги на ПФТС відзначилися неабиякою активністю.

 
Огляд українських ринків за 29.12.2010. Ринок рухався у боковому тренді

Незважаючи на доволі низьку активність торгів, український фондовий ринок продемонстрував сьогодні незначне зростання. Позитивний зовнішній фон не додавав оптимізму вітчизняним гравцям і ринок переважно рухався у боковому тренді.

 
Огляд українських ринків за 27.12.2010. Ринок підтримують окремі компанії

Провідні фондові площадки країни продемонстрували сьогодні різнонаправлену динаміку. Динаміка акцій певних компаній перевершила негатив від перебігу торгів на Західних ринках і не дозволила вітчизняним ринкам просісти.

 
Огляд українських ринків за 24.12.2010. Тиждень завершився оптимістично

На фоні відсутності новин з розвинутих ринків українські фондові площадки закрили тиждень на оптимістичній ноті. Індекси зросли при відносно високих об’ємах торгів. Другей день поспіль різко в ціні виросли акції Алчевського металургійного комбінату.

 
Огляд українських ринків за 23.12.2010. Укрнафта підтримує ринки

Український фондовий ринок продемонстрував сьогодні доволі впевнене зростання. Водночас не слід переоцінювати сьогоднішнє зростання. Оскільки визначальним знову стало зростання акцій Укрнафти. Які, як відомо, входять в індексну корзину.

 
Огляд українських ринків за 22.12.2010. Падіння Укртелекому триває.

На провідних українських фондових площадках активність поступово знижується – відчувається наближення різдвяних свят. Чи не головною подією дня стало подальше падіння акцій Укртелекому.

 
Огляд українських ринків за 20.12.2010

Новий тиждень, на фоні змішаної загальносвітової динаміки, українські ринки розпочали падінням. Серед лідерів зростання сьогодні опинилися акції металургійних підприємств.

 
Огляд українських ринків за 17.12.2010

Під кінець тижня оптимізм на вітчизняних фондових площадках України дещо зменшився. Провідні індекси країни сьогодні продемонстрували різнонаправлену динаміку, закрившись недалеко від вчорашніх рівнів.

 
Огляд українських ринків за 16.12.2010

На українському фондовому ринку все яскравіше простежуються тенденції до корекції. Інвестори відчувають наближення новорічних свят, що відображається на об’ємах та активності торгів. Не дозволили ринку просісти більше акції автомобілевиробників.

 
Огляд українських ринків за 15.12.2010

Український фондовий ринок сьогодні дещо втратив. Все очевиднішими виглядають тенденції до корекції. Однак, динаміка окремих компаній, сьогодні Укртелекому, підтримує фондові площадки від значного просідання.

 
Огляд українських ринків за 14.12.2010

Незважаючи на тенденції до корекції цін акцій більшості емітентів, зростання вартості акцій Укрнафти дозволило ринкам закритися на позитивній території.

 
Огляд українських ринків за 13.12.2010

Новий тиждень український фондовий ринок відкрив зростанням на фоні позитивної загальносвітової кон’юнктури. Серед лідерів зростання опинилися зокрема акції автомобілебудівних компаній.

 
Огляд українських ринків за 26.11.2010

Як і передбачалося після попереднього дводенного зростання, українські ринки сьогодні відчули корекцію. Інвестори фіксували прибутки після зростання і на фоні майбутніх вихідних.

 
Огляд українських ринків за 18.11.2010

Сьогоднішній день став доволі успішним для провідних вітчизняних фондових площадок, які продемонстрували містично однакові темпи зростання. Основна причина – позитивний світовий фон. Однак, завтра варто очікувати корекції, оскільки гравці на фоні кінця тижня та сьогоднішнього зростання очевидно будуть фіксувати прибутки.

 
Огляд українських ринків за 17.11.2010

Сьогодні українські фондові ринки продемонстрували різнонаправлену динаміку. Незважаючи на песимістичне відкриття торгів, позитивна статистика зі США надала стимули для подальшого зростання.

 
Огляд українських ринків за 12.11.2010

Тиждень українські ринки закрили практично на вчорашніх рівнях при незначних обсягах торгів. Загалом цього тижня ринки так і не зуміли переломити боковий тренд в напрямку зростання.

 
Огляд українських ринків за 11.11.2010

Сьогодні торги на українських фондових площадках закрилися деяким зниженням котирувань, однак, причин хвилюватися поки що немає. Завтра очікуємо схожої динаміки.

 
Огляд українських ринків за 10.11.2010

Середу українські фондові ринки закрили незначним зростанням при обсягах торгів. Близьких до вчорашніх. Негативний початок торгів нівелювався позитивними новинами з міжнародних ринків.

 
Огляд українських ринків за 09.11.2010

Сьогодні провідні українські площадки продемонстрували різнонаправлену динаміку. Торговий день ринки розпочали зниженням котирувань, однак заява ЄЦБ про початок викупу ірландських єврооблігацій та успішне розміщення грецьких суверенних облігацій позитивно повпливала на хід торгів.

 
Огляд українських ринків за 08.11.2010

Незважаючи на дуже оптимістичне завершення останніх торгів, новий тиждень українські фондові площадки розпочали з корекції, не виправдавши очікування інвесторів. Основна причина – корекція на світових фондових площадках.

 
Огляд українських ринків за 18.10.2010

Новий тиждень провідні українські фондові площадки розпочали невдало. Це відбулося, зважаючи на змішану динаміку на світових площадках та бажання українських інвесторів закрити довгі позиції.

 
Огляд українських ринків за 04.10.2010

Новий тиждень провідні українські фондові площадки розпочали надзвичайно невдало. Це відбулося, незважаючи на змішану динаміку на світових площадках.

 
Огляд українських ринків за 01.10.2010

Тиждень українські ринки закрили падінням котирувань. Це відбулося, незважаючи на позитив на світових фондових площадках. Серед причин можна виокремити відміну конституційної реформи в Україні, а отже загрозу політичної нестабільності в державі.

 
Огляд українських ринків за 30.09.2010

Вересень місяць українські фондові площадки завершили доволі песимістично. Характерно, що торги відбувалися в червоній зоні протягом усього торгового дня.

 
Огляд українських ринків за 29.09.2010

Українські фондові ринки продовжують рухатися у боковому тренді. Позначка у 2 000 пунктів вже тривалий час залишається нездоланною перешкодою для індексу УБ. Активність торгів залишається доволі низькою.

 
Огляд українських ринків за 20.09.2010

В перший день нового тижня провідні українські фондові площадки продемонстрували різнонаправлену та магічно симетричну динаміку.

 
Огляд українських ринків за 16.09.2010

Вітчизняний фондовий ринок ніяк не може вийти з бокового тренду. Сьогоднішній день провідні фондові площадки держави знову закрили незначним падінням. Ми дотримуємося думки, що основні причини такої ситуації це невизначеність на світових ринках. А також відсутність внутрішніх стимулів до перелому тенденції.

 
Огляд українських ринків за 13.09.2010

Новий тиждень українські фондові ринки розпочали зростанням. Головна причина – позитив на світових ринках, зумовлений інформацією про зростання промислового виробництва в Китаї на 13,9% в серпні.

 
Огляд українських ринків за 10.09.2010

Поточний тиждень українські фондові площадки закрили незначним падінням при мізерній торговій активності. Основні причини такої ситуації – фіксація позицій в кінці тижня та несприятливий зовнішній фон.

 
Огляд українських ринків за 08.09.2010

Незважаючи на негатив на світових ринках, українські фондові площадки продемонстрували сьогодні незначне зростання. Серед лідерів зростання опинилися акції машинобудівних компаній та, другий день поспіль, Концерну Стирол.

 
Огляд українських ринків за 07.09.2010

У вівторок українські фондові площадки продемонстрували падіння індексів. На нашу думку, основна причина – негатив на світових ринках.

 
Огляд українських ринків за 02.09.2010

Українські фондові площадки продемонстрували в четвер різнонаправлену динаміку. Ринок орієнтувався в основному на закордонну статистичну інформацію, що в своїй більшості була позитивна.

 

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Успіх залежить від зусиль.

Софокл
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті