Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 18 03:36 | London, Jul 18 01:36 | New York, Jul 17 21:36
Shanghai, Jul 18 09:36 | Tokyo, Jul 18 10:36 | Sydney, Jul 18 12:36

Аналітика УАІБ - огляд ринку ІСІ за січень 2011 р.

Аналітика УАІБ - огляд ринку ІСІ за січень 2011 р.
12 лютого 2011 в 15:46 - Богдан Бричка


Аналітика УАІБ - огляд ринку ІСІ за січень 2011 р.

На початку нового 2011-го року висхідна динаміка на фондових ринках світу зберігалася. Січень розпочався у позитиві, який, однак, швидко змінився занепокоєнням з приводу державних фінансів у єврозоні. Поведінка ринків протягом місяця була непевною, характеризувалася частими коливаннями.Привід для тривоги знову надійшов від Португалії, Іспанії, а також Італії, що змушені були у січні розміщувати свої зобов’язання на міжнародному ринку.
Полегшення на ринки принесла новина про те, що Португалія успішно розмістила свої облігації на суму € 599 млн. строком погашення у 2020 році. Дещо послабили напругу заяви Японії про викуп європейського боргу. Крім того, Китай підтвердив наміри докупити державні облігації Іспанії.


Протягом місяця, в умовах потоку суперечливих новин щодо економічного росту в різних регіонах світу, посилено коливалися ціни на нафтопродукти та інші сировинні матеріали, які, водночас, у довгостроковому тренді продовжували рухатися вгору. Пожвавився попит і на банківські акції.


Однак на обидва ці сектори, як і на сектор нерухомості на найбільшому китайському ринку тиснуло очікуване запровадження урядами жорстких монетарних заходів. Так, Китай, у якому посилилася інфляція, для «охолодження» економіки підняв з 20 січня резервні норми для банків та запланував чергове підвищення базових ставок рефінансування центрального банку. Окрім зміцнення курсу національної валюти та стримання інфляції, це обмежить експортні доходи китайських компаній та дещо послабить інтерес з боку міжнародних інвесторів.


Поверненню оптимізму сприяли досягнення домовленості міністрами фінансів провідних країн ЄС з приводу функціонування «рятівного» фонду для підтримки проблемних країн «зони євро», третє поспіль місячне зростання впевненості інвесторів і рекордний рівень індексу впевненості бізнесу у ФРН, а також затвердження плану скорочення бюджетного дефіциту Ірландії.


І хоча наприкінці місяця міжнародний фондовий ринок пережив чергову корекцію, спричинену новинами про скорочення ВВП Великобританії у 4-му кварталі на 0,5%, пониження кредитного рейтингу Японії агентством S&P вперше з 2002 року, загалом значна ліквідність на ринках та чіткі сигнали відновлення глобальної економіки, пришвидшене зростання корпоративних прибутків більшості великих компаній у США та Азії, підштовхують інвесторів до підвищення попиту на акції.


За перший місяць 2011 року індекси у США зросли на 2,3-2,7%, у Європі показали від -0,6% до +5,3%, в Азії – від -0,6% до +1,8%.
Український ринок також уповільнив ріст, проте й у січні був серед лудерів (ПФТС +7,8 %, УБ +7,7%), випередивши сусідній російський (+2,1-5,7%).
 

Ви маєте змогу детальніше ознайомитися з оглядом у форматі Word.

Аналітика УАІБ - огляд ринку ІСІ за січень 2011 р.


Новини Статті Аналітика
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
"Нафтогаз" інвестує 2,4 мільярда у збільшення видобутку газу Окремі аспекти правового статусу компанії з управління активами інституту спільного інвестування Окремі аспекти правового статусу компанії з управління активами інституту спільного інвестування УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Соромно бути багатим, коли країна не має шляху. Соромно бути бідним, коли країна стала на свій шлях!

Конфуцій
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті