Інвестиції.орг

Kyiv, May 27 00:44 | London, May 26 22:44 | New York, May 26 18:44
Shanghai, May 27 06:44 | Tokyo, May 27 07:44 | Sydney, May 27 09:44

Огляд ринків Європи за 31.01.2011. ’Єгипетський фактор’ не лякає інвесторів

Огляд ринків Європи за 31.01.2011. ’Єгипетський фактор’ не лякає інвесторів
З повагою, Інвестиції.орг
Рейтинг: 0
Голосів: 0
31 січня 2011 в 21:03 - Богдан Бричка


Огляд ринків Європи за 31.01.2011. ’Єгипетський фактор’ не лякає інвесторів

Фондові ринки Європи демонструють різноспрямовану динаміку. Ситуація в Єгипті компенсується корпоративними новинамиФондові ринки
Британський FTSE 100 знизився на 0,31%. італійський FTSE MIB зріс на 0,12%, іспанський індекс Ibex 35 Index виріс 0,55%. Німецький DAX опустився на 0,36%, французький САС 40 піднявся на 0,08%.


Тиск на ринки насамперед чинила ситуація в Єгипті. Однак, підтримку індексам надала потужна корпоративна звітність ряду компаній, включаючи Exxon Mobil, Також, зростання цін на нафту та мідь надало стимулів зростанню цін на акцій сировинних компаній.


Експерти сходяться на думці, що така корекція. Що наявна на деяких європейських площадках є явищем необхідним та тимчасовим. ‘Єгипетський фактор’ за інших рівних умов також не можна вважати серйозною загрозою для довгострокового зростання ринків.


Котирування ф’ючерсів на європейські фондові індекси сьогодні продемонстрували різноспрямовану динаміку. Найбільше здобули котирування ф’ючерсів на іспанський індекс Ibex 35 – плюс 46 пунктів. Найбільше втратили ф’ючерси на швейцарський індекс Swiss Market – 32 пункти.


Завтра очікується оприлюднення ряду важливих даних щодо ситуації на ринку праці Німеччини та Єврозони загалом. Отже, завтра орієнтуємося передусім на ці новини, а також розвиток подій в Єгипті.

Валютні ринки

На момент опублікування даного огляду євро зміцніло відносно долара США на 0,39%, Британський фунт зміцнів на 0,99%. Таким чином. Провідні європейські валюти відіграли втрачені наприкінці минулого тижня позиції. Адже апетит до ризикових інструментів дещо виріс.


Також на співвідношення євро/долар вплинула публікація даних про рівень інфляції в Єврозоні, який сягнув дворічного максимуму. Це може стимулювати ЄЦБ підняти облікову ставку, що надасть підтримку єдиній європейській валюті.

Товарні ринки

Ціни на нафту, зважаючи на напруження в Північній Африці, значно піднялися і на європейських площадках. На біржі ICE Futures Europe березневі ф’ючерси на нафту марки Brent коштують 99,42 доларів за барель, марки WTI – 89,34 доларів за барель.


Ціна на золото в Лондоні становила сьогодні 1 327 доларів за унцію, ціна на срібло – 27,75 доларів за унцію.
 

Огляд ринків Європи за 31.01.2011. ’Єгипетський фактор’ не лякає інвесторів


Новини Статті Аналітика
Через неякісні будинки Україна витрачає у 2,5 рази більше тепла, ніж Європа Через неякісні будинки Україна витрачає у 2,5 рази більше тепла, ніж Європа Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Україна: перебіг торгів на фінансових ринках Україна: перебіг торгів на фінансових ринках
Європа істотно скоротила споживання російського газу Європа істотно скоротила споживання російського газу Критерії та чинники формування інноваційного ландшафту Карпатського єврорегіону Критерії та чинники формування інноваційного ландшафту Карпатського єврорегіону Огляд європейських ринків за 29.03.2011. Різноспрямована динаміка Огляд європейських ринків за 29.03.2011. Різноспрямована динаміка
НБУ запевняє, що у своп-операціях немає ризику НБУ запевняє, що у своп-операціях немає ризику Польща вирішила ще почекати з переходом на євро Польща вирішила ще почекати з переходом на євро Тижневий огляд фінансових ринків України Тижневий огляд фінансових ринків України
Євро дешевшає через кризу в Греції Євро дешевшає через кризу в Греції Епоха нової резервної валюти Епоха нової резервної валюти Огляд ринків Американського континенту за 24.03.2011. Прибутки компаній та допомога з безробіття. Огляд ринків Американського континенту за 24.03.2011. Прибутки компаній та допомога з безробіття.
Посуха у Європі загрожує черговим зростанням цін на продукти Посуха у Європі загрожує черговим зростанням цін на продукти Слабкий долар може трансформуватися у зростання ринків, що розвиваються Слабкий долар може трансформуватися у зростання ринків, що розвиваються Огляд ринків Американського континенту за 23.03.2011. «Чорне» та звичайне золото. Огляд ринків Американського континенту за 23.03.2011. «Чорне» та звичайне золото.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Щоб бути розумним, інвестування повинно нагадувати звичайний бізнес!

Бенджамін Грехем
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті