Інвестиції.орг

Kyiv, Mar 17 18:21 | London, Mar 17 16:21 | New York, Mar 17 12:21
Shanghai, Mar 18 00:21 | Tokyo, Mar 18 01:21 | Sydney, Mar 18 03:21

Огляд ринків Європи за 01.02.2011. Індекси сягають піків

Огляд ринків Європи за 01.02.2011. Індекси сягають піків
1 лютого 2011 в 21:05 - Богдан Бричка


Огляд ринків Європи за 01.02.2011. Індекси сягають піків

Фондові ринки Європи демонструють впевнене зростання, сягаючи трьохтижневих максимумів.

Фондові ринки
Британський FTSE 100 піднявся на 1,62%. італійський FTSE MIB зріс на 2,15%, іспанський індекс Ibex 35 Index виріс на 1,50%. Німецький DAX виріс на 1,51%, французький САС 40 піднявся на 1,68%.


Головним стимулом до зростання стали дані про стан виробництва в євро зоні та США. Так, в січні зростання виробничого сектору США характеризувалося найвищими темпами за останні сім років. В умовах чергового зростання цін на нафту, акції сировинних компаній стали головними драйверами зростання.


Водночас підтримку ринкам надали корпоративні звіти ряду європейських компаній. включаючи Infineon Technologies AG, Metro AG тощо.


Котирування ф’ючерсів на європейські фондові індекси сьогодні впевнене зростання. Найбільше здобули котирування ф’ючерсів на іспанський індекс Ibex 35 – плюс 174,5 пункти та італійський FTSE MIB – 451 пункт.


Завтра очікується оприлюднення даних щодо індексу ділової активності в індустрії будівництва у Великобританії. Тому європейські інвестори орієнтуватимуться на корпоративну звітність та статистику зі США.

Валютні ринки
Сьогодні продовжилися тенденція до зміцнення провідних європейських валют відносно долара США. На момент опублікування даного огляду євро зміцніло відносно долара США на цілих 0,98%, британський фунт зміцнів на 0,79%, швейцарський франк зміцнів на 0,89%.


Підтримку європейським валютам надала статистика про темпи зростання виробництва в євро зоні. Ця статистика стала найкращою за останні 9 місяців. Це підвищило апетит інвесторів до ризикових активів. Включаючи євро.

Товарні ринки

Ціни на нафту продовжують зростати. Тепер їм починає сприяти і слабкий долар, що досягнув дванадцятимісячного мінімуму відносно решти провідних валют. На біржі ICE Futures Europe березневі ф’ючерси на нафту марки Brent коштують 101,01 доларів за барель, марки WTI – 92,19 доларів за барель.


Незважаючи на зростання світових фондових індексів, ціна на золото також росте. Ціна на золото в Лондоні становила сьогодні 1 331,5 доларів за унцію, ціна на срібло – 28,32 доларів за унцію.
 

Огляд ринків Європи за 01.02.2011. Індекси сягають піків


Новини Статті Аналітика
Через неякісні будинки Україна витрачає у 2,5 рази більше тепла, ніж Європа Через неякісні будинки Україна витрачає у 2,5 рази більше тепла, ніж Європа Критерії та чинники формування інноваційного ландшафту Карпатського єврорегіону Критерії та чинники формування інноваційного ландшафту Карпатського єврорегіону Обзор фондового рынка 14.06.2011_PreMarket Обзор фондового рынка 14.06.2011_PreMarket
Європа істотно скоротила споживання російського газу Європа істотно скоротила споживання російського газу Польща вирішила ще почекати з переходом на євро Польща вирішила ще почекати з переходом на євро Огляд європейських ринків за 29.03.2011. Різноспрямована динаміка Огляд європейських ринків за 29.03.2011. Різноспрямована динаміка
НБУ запевняє, що у своп-операціях немає ризику НБУ запевняє, що у своп-операціях немає ризику Слабкий долар може трансформуватися у зростання ринків, що розвиваються Слабкий долар може трансформуватися у зростання ринків, що розвиваються Тижневий огляд фінансових ринків України Тижневий огляд фінансових ринків України
Євро дешевшає через кризу в Греції Євро дешевшає через кризу в Греції Акції європейських компаній падають Акції європейських компаній падають Тижневий огляд фінансових ринків України Тижневий огляд фінансових ринків України
Посуха у Європі загрожує черговим зростанням цін на продукти Посуха у Європі загрожує черговим зростанням цін на продукти Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Огляд європейських ринків за 18.03.2011. Тиждень завершився на мажорній ноті Огляд європейських ринків за 18.03.2011. Тиждень завершився на мажорній ноті

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Дорога до успіху - це завжди дорога в гору і щоб піднятися в неї, потрібно докласти зусилля.

Віллі Дейвіс
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті