Інвестиції.орг

Kyiv, Oct 20 02:57 | London, Oct 20 00:57 | New York, Oct 19 20:57
Shanghai, Oct 20 08:57 | Tokyo, Oct 20 09:57 | Sydney, Oct 20 11:57

Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 25.06.2010

Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 25.06.2010
Рейтинг: 0
Голосів: 0
25 червня 2010 в 12:19 - Назар Липко


Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 25.06.2010

Сьогодні фондові ринки даного регіону закрилися переважно падінням. Гонконгський фондовий індекс Hang Seng знизився на 0,2%. Шанхайський Shanghai Composite Index втратив 0,5%. Японський Nikkei 225 знизився на 1,92%.

 

Фондові ринки
Причини падіння – негатив в Європі та США, коливання цін на сировину, слабка корпоративна звітність. Лідери падіння – акції експортерів, гірничо добувних компаній, високотехнологічного сектору.


На відміну від попереднього тижня, цей став періодом падіння ринків даного регіону. Внаслідок цього ринки практично відіграли досягнути зростання. Причини – негативний зовнішній фон в умовах відсутності внутрішніх стимулів. Наступного тижня ми схильні очікувати продовження корекції.
В понеділок очікується оприлюднення інформації щодо роздрібних продаж в Японії та індексу ділової довіри в Новій Зеландії.

Валютні ринки
Загалом сьогодні активність інвесторів на ринку Форекс доволі невисока. Інвестори очікують рішень лідерів Великої Двадцятки, самміт яких пройде на вихідних. В умовах такої невизначеності попит інвесторів на долар США та японську єну зростає.
Протягом торгового дня курс долар/єна знизився до рівня 89,39, а на кінець закриття торгів в Азії становив 89,75. Понизилися також курси австралійського та новозеландського долара.
 

Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 25.06.2010


Новини Статті Аналітика
Фондовий ринок США закрився різноспрямовано Фондовий ринок США закрився різноспрямовано Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Сервіс запису Likarni відзначає дворіччя Сервіс запису Likarni відзначає дворіччя Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Татнефть виграла апеляцію у справі Коломойського - російські ЗМІ Татнефть виграла апеляцію у справі Коломойського - російські ЗМІ Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Раду просять скасувати обмеження дотацій для Косюка Раду просять скасувати обмеження дотацій для Косюка У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
НБУ: 36 банків проводять підозрілі операції НБУ: 36 банків проводять підозрілі операції Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Розум є у людини для того, щоб думати, а серце - щоб думати не тільки про себе!

Народна мудрість
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті