Інвестиції.орг

Kyiv, Oct 18 18:17 | London, Oct 18 16:17 | New York, Oct 18 12:17
Shanghai, Oct 19 00:17 | Tokyo, Oct 19 01:17 | Sydney, Oct 19 03:17

Огляд ринків Американського континенту за 08.06.2010

Огляд ринків Американського континенту за 08.06.2010
Рейтинг: 0
Голосів: 0
8 червня 2010 в 23:31 - Богдан Бричка


Огляд ринків Американського континенту за 08.06.2010

Сьогодні на американських ринках панували позитивні настрої.

 

Фондові ринки
Індекс S&P 500 зріс на 1,1%, індекс DJIA – 1.26%, канадський S&P/TSX COMPOSITE INDEX – 0,11%, бразильський BOVESPA – 1,1%. Це дозволило ринкам відіграти падіння за результатами двох попередніх торгових днів.


Оптимізм не в останню чергу був зумовлений заявою голови ФРС США Бена Бернанке про те, що світова економіка знаходиться на шляху відновлення і не варто очікувати другої хвилі кризи. Він вважає, що американська та й світова економіка пройшли найбільш критичну точку і повернення до рецесії неможливе.
Гірше ринку виглядали акції високотехнологічних компаній. Це було зумовлено заявами експертів про погані перспективи даного сектору на фоні зміцнення долара.
Завтра очікується публікація індексу іпотечного кредитування та даних по запасах нафти в Сполучених Штатах Америки. Також із новою заявою перед Бюджетним комітетом виступить Бен Бернанке.

Валютні ринки
Заява голови ФРС США Бена Бернанке про здатність Європи справитися зі своїми фіскальними проблемами, а також позитивна макростатистика з Німеччини (про збільшення промвиробництва та профіциту торгового балансу) надали підтримки євро, що дещо зміцніло відносно долара США. До кінця торгового дня євро торгувалося біля позначки 1,19. Здобути більше євро не дозволила заява рейтингова агентства Fitch про великий масштаб Великобританії з бюджетним дефіцитом.


Зміцнення долара негативно впливає на акції компаній окремих секторів економіки. Зокрема втрачають акції високотехнологічних компаній, для яких ‘міцний долар’ є негативним фактором.
 

Огляд ринків Американського континенту за 08.06.2010


Новини Статті Аналітика
Ощадбанк купив мережу банкоматів Нацбанку Ощадбанк купив мережу банкоматів Нацбанку Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
ДФС перевірить Укртатнафту в справі про розкрадання в ПриватБанку ДФС перевірить Укртатнафту в справі про розкрадання в ПриватБанку Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Агрохолдинг Косюка скорочує продажі Агрохолдинг Косюка скорочує продажі Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
У Нацбанку підняли зарплату всім членам правління У Нацбанку підняли зарплату всім членам правління У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Покриття телемережі Т2 понад 95% - УДЦР завершив виміри у Волинській області Покриття телемережі Т2 понад 95% - УДЦР завершив виміри у Волинській області Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Кредитори відрізняються кращою пам’яттю, ніж боржники.

Б.Франклін
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті