Інвестиції.орг

Kyiv, Dec 19 00:01 | London, Dec 18 22:01 | New York, Dec 18 18:01
Shanghai, Dec 19 06:01 | Tokyo, Dec 19 07:01 | Sydney, Dec 19 09:01

Огляд ринків Американського континенту за 08.06.2010

Огляд ринків Американського континенту за 08.06.2010
Рейтинг: 0
Голосів: 0
8 червня 2010 в 23:31 - Богдан Бричка


Огляд ринків Американського континенту за 08.06.2010

Сьогодні на американських ринках панували позитивні настрої.

 

Фондові ринки
Індекс S&P 500 зріс на 1,1%, індекс DJIA – 1.26%, канадський S&P/TSX COMPOSITE INDEX – 0,11%, бразильський BOVESPA – 1,1%. Це дозволило ринкам відіграти падіння за результатами двох попередніх торгових днів.


Оптимізм не в останню чергу був зумовлений заявою голови ФРС США Бена Бернанке про те, що світова економіка знаходиться на шляху відновлення і не варто очікувати другої хвилі кризи. Він вважає, що американська та й світова економіка пройшли найбільш критичну точку і повернення до рецесії неможливе.
Гірше ринку виглядали акції високотехнологічних компаній. Це було зумовлено заявами експертів про погані перспективи даного сектору на фоні зміцнення долара.
Завтра очікується публікація індексу іпотечного кредитування та даних по запасах нафти в Сполучених Штатах Америки. Також із новою заявою перед Бюджетним комітетом виступить Бен Бернанке.

Валютні ринки
Заява голови ФРС США Бена Бернанке про здатність Європи справитися зі своїми фіскальними проблемами, а також позитивна макростатистика з Німеччини (про збільшення промвиробництва та профіциту торгового балансу) надали підтримки євро, що дещо зміцніло відносно долара США. До кінця торгового дня євро торгувалося біля позначки 1,19. Здобути більше євро не дозволила заява рейтингова агентства Fitch про великий масштаб Великобританії з бюджетним дефіцитом.


Зміцнення долара негативно впливає на акції компаній окремих секторів економіки. Зокрема втрачають акції високотехнологічних компаній, для яких ‘міцний долар’ є негативним фактором.
 

Огляд ринків Американського континенту за 08.06.2010


Новини Статті Аналітика
Торги на біржах США завершилися зростанням Торги на біржах США завершилися зростанням Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
У роботі Telegram стався глобальний збій У роботі Telegram стався глобальний збій Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Курс валют на 19 грудня: падіння гривні триває Курс валют на 19 грудня: падіння гривні триває Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Роснефть почала буріння на шельфі Чорного моря Роснефть почала буріння на шельфі Чорного моря У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Офшорна компанія втратила $8 млн, виділені на український супутник - ЗМІ Офшорна компанія втратила $8 млн, виділені на український супутник - ЗМІ Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Сидіти і робити записи - нескладно. А ось встати і взятися за роботу - набагато важче, хоча саме від цього і залежить Ваш успіх.

Ел Батт
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті