Інвестиції.орг

Kyiv, Aug 18 11:44 | London, Aug 18 09:44 | New York, Aug 18 05:44
Shanghai, Aug 18 17:44 | Tokyo, Aug 18 18:44 | Sydney, Aug 18 20:44

Огляд ринків Американського континенту за 07.06.2010

Огляд ринків Американського континенту за 07.06.2010
Рейтинг: 0
Голосів: 0
7 червня 2010 в 23:27 - Богдан Бричка


Огляд ринків Американського континенту за 07.06.2010

Провідні фондові індекси країн даного регіону в понеділок продемонстрували зниження.

 

Фондові ринки

 

Індекс DOW JONES втратив 1,16%, NASDAQ COMPOSITE INDEX – 2,04%, аргентинський MERVAL INDEX – 0,56%, бразильський BOVESPA INDEX – 0,80%. Перебіг торгів сьогодні характеризувався значною волатильністю. Очевидно, що занепокоєння щодо стану справ в Європі та поганої статистики з ринку праці США триває. Загалом характерною є ситуації до консолідації гравців біля лінії підтримки (для індексу S&P 500 – 1050 пунктів). Якщо вона буде пробита в найближчі дні, то можливим є подальше зниження індексів. Оскільки помітних драйверів зростання в найближчі дні не очікується, доводиться констатувати, що схожа тенденція вочевидь продовжиться. Водночас, багато залежатиме від розвитку ситуації в Європі, позицій євро.


Щодо конкретних компаній, то найбільше сьогодні впали акції промислових та технологічних компаній. Так, незважаючи на презентацію нової моделі iPhone, акції Apple Inc. Втратили 1,9%.     


Публікації важливої макростатистики та корпоративної звітності завтра в даному регіоні не очікується. Найбільш значущим виявиться індекс оптимізму в сфері малого підприємництва.

Валютні ринки
На фоні негативних новин з Європи та не зовсім стабільної ситуації в Азії, долар США продовжує зміцнюватися відносно основних валют. Протягом сьогоднішнього торгового дня долар зміцнився до рекордного рівня 1,1875 щодо євро. Виняток становила японська єна, що зміцніла до рівня 91,30 відносно долара. Це було зумовлено тим, що дана валюта відігравала роль своєрідного інструмента збереження інвестицій, на відміну від високо ризикового євро.


Завтра очікується деяке посилення позицій євро, зумовлене очікуваними оптимістичними новинами щодо покращення стану торгового балансу Німеччини. Аналітики сходяться на думці що пара євро/долар може досягнути рівня 1,20.

 

Огляд ринків Американського континенту за 07.06.2010


Новини Статті Аналітика
У Facebook з’явилася функція трансляцій з ефектами У Facebook з’явилася функція трансляцій з ефектами Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Фондовий ринок США закрився падінням Фондовий ринок США закрився падінням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Дослідження: Німці розлюбили дизельні авто Дослідження: Німці розлюбили дизельні авто Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Курс валют на 18 серпня: гривню зміцнили Курс валют на 18 серпня: гривню зміцнили У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Український завод обслуговуватиме Boeing і Airbus Український завод обслуговуватиме Boeing і Airbus Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Кредитори відрізняються кращою пам’яттю, ніж боржники.

Б.Франклін
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті