Інвестиції.орг

Kyiv, Mar 17 16:17 | London, Mar 17 14:17 | New York, Mar 17 10:17
Shanghai, Mar 17 22:17 | Tokyo, Mar 17 23:17 | Sydney, Mar 18 01:17

Огляд ринків Американського континенту за 07.06.2010

Огляд ринків Американського континенту за 07.06.2010
Рейтинг: 0
Голосів: 0
7 червня 2010 в 23:27 - Богдан Бричка


Огляд ринків Американського континенту за 07.06.2010

Провідні фондові індекси країн даного регіону в понеділок продемонстрували зниження.

 

Фондові ринки

 

Індекс DOW JONES втратив 1,16%, NASDAQ COMPOSITE INDEX – 2,04%, аргентинський MERVAL INDEX – 0,56%, бразильський BOVESPA INDEX – 0,80%. Перебіг торгів сьогодні характеризувався значною волатильністю. Очевидно, що занепокоєння щодо стану справ в Європі та поганої статистики з ринку праці США триває. Загалом характерною є ситуації до консолідації гравців біля лінії підтримки (для індексу S&P 500 – 1050 пунктів). Якщо вона буде пробита в найближчі дні, то можливим є подальше зниження індексів. Оскільки помітних драйверів зростання в найближчі дні не очікується, доводиться констатувати, що схожа тенденція вочевидь продовжиться. Водночас, багато залежатиме від розвитку ситуації в Європі, позицій євро.


Щодо конкретних компаній, то найбільше сьогодні впали акції промислових та технологічних компаній. Так, незважаючи на презентацію нової моделі iPhone, акції Apple Inc. Втратили 1,9%.     


Публікації важливої макростатистики та корпоративної звітності завтра в даному регіоні не очікується. Найбільш значущим виявиться індекс оптимізму в сфері малого підприємництва.

Валютні ринки
На фоні негативних новин з Європи та не зовсім стабільної ситуації в Азії, долар США продовжує зміцнюватися відносно основних валют. Протягом сьогоднішнього торгового дня долар зміцнився до рекордного рівня 1,1875 щодо євро. Виняток становила японська єна, що зміцніла до рівня 91,30 відносно долара. Це було зумовлено тим, що дана валюта відігравала роль своєрідного інструмента збереження інвестицій, на відміну від високо ризикового євро.


Завтра очікується деяке посилення позицій євро, зумовлене очікуваними оптимістичними новинами щодо покращення стану торгового балансу Німеччини. Аналітики сходяться на думці що пара євро/долар може досягнути рівня 1,20.

 

Огляд ринків Американського континенту за 07.06.2010


Новини Статті Аналітика
Рівненська АЕС відключила другий блок Рівненська АЕС відключила другий блок Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Фондовий ринок США закрився зростанням Фондовий ринок США закрився зростанням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Курс валют на 19 березня: гривня знову подешевшала Курс валют на 19 березня: гривня знову подешевшала Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
У токійському офісі Amazon пройшли обшуки У токійському офісі Amazon пройшли обшуки У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Shell через століття йде з ринку Нової Зеландії Shell через століття йде з ринку Нової Зеландії Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Дорога до успіху - це завжди дорога в гору і щоб піднятися в неї, потрібно докласти зусилля.

Віллі Дейвіс
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті