Інвестиції.орг

Kyiv, Mar 25 06:25 | London, Mar 25 04:25 | New York, Mar 25 00:25
Shanghai, Mar 25 12:25 | Tokyo, Mar 25 13:25 | Sydney, Mar 25 15:25

Огляд ринку банківських депозитів в Україні в листопаді

Огляд ринку банківських депозитів в Україні в листопаді
Рейтинг: 0
Голосів: 0
5 грудня 2010 в 21:05 - Назар Липко


Огляд ринку банківських депозитів в Україні в листопаді

Депозитні ставки як для юридичних так і для фізичних осіб стабілізуються наприкінці року, підтверджуючи традиції останніх років. Якщо Ви очікували на припинення падіння депозитних ставко - Ви його дочекалися, принаймні, поки що.

 

Характерною особливістю листопада стала стабілізація депозитних ставок на українському ринку банківських депозитів. Так, середня гривнева депозитна ставка на 12 місяців для фізичних осіб встановилися на рівні 18%. Ця ж ставка для юридичних осіб затрималася на рівні 17%.


Говорячи про валютні депозити, слід зазначити, що річна ставка на доларові депозити для юридичних осіб закріпилися на рівні 7%, на депозити у євро ставка станом на кінець листопада складає 8%. Аналогічні ставки для фізичних осіб становили 9,5% та 7%, відповідно.


Стабілізацію депозитних ставок варто пов’язувати з кількома причинами: по-перше, ми маємо справу з сезонним чинником, що однаково себе проявляв у попередні роки; по-друге, у передсвятковий період скоротилися темпу припливу коштів на депозитні рахунки; по-третє, дещо погіршився стан справ на міжбанківському ринку і йдеться передусім про деяке зменшення ліквідності, що підтверджується скороченням залишків коштів комерційних банків на коррахунках.


Загалом, слід очікувати навіть незначного підвищення депозитних ставок у грудні. В попередні роки відбувалося саме так. Очевидно, що ситуація значно не зміниться аж до кінця січня наступного року.
 

Огляд ринку банківських депозитів в Україні в листопаді


Новини Статті Аналітика
За тиждень з банків Латвії вивели €365 млн За тиждень з банків Латвії вивели €365 млн Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
В офісах Cambridge Analytica в Лондоні тривають обшуки В офісах Cambridge Analytica в Лондоні тривають обшуки Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Фондовий ринок США закрився падінням Фондовий ринок США закрився падінням Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Родич Путіна став топ-менеджером Газпрому Родич Путіна став топ-менеджером Газпрому У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Кількість користувачів Telegram досягла 200 мільйонів Кількість користувачів Telegram досягла 200 мільйонів Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Той справжній друг, хто приховує наші недоліки від погляду інших людей і відкриває їх нашому власному погляду.

У. Секкер
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті