Інвестиції.орг

Kyiv, Oct 21 06:22 | London, Oct 21 04:22 | New York, Oct 21 00:22
Shanghai, Oct 21 12:22 | Tokyo, Oct 21 13:22 | Sydney, Oct 21 15:22

Огляд ринку банківських депозитів в Україні в листопаді

Огляд ринку банківських депозитів в Україні в листопаді
Рейтинг: 0
Голосів: 0
5 грудня 2010 в 21:05 - Назар Липко


Огляд ринку банківських депозитів в Україні в листопаді

Депозитні ставки як для юридичних так і для фізичних осіб стабілізуються наприкінці року, підтверджуючи традиції останніх років. Якщо Ви очікували на припинення падіння депозитних ставко - Ви його дочекалися, принаймні, поки що.

 

Характерною особливістю листопада стала стабілізація депозитних ставок на українському ринку банківських депозитів. Так, середня гривнева депозитна ставка на 12 місяців для фізичних осіб встановилися на рівні 18%. Ця ж ставка для юридичних осіб затрималася на рівні 17%.


Говорячи про валютні депозити, слід зазначити, що річна ставка на доларові депозити для юридичних осіб закріпилися на рівні 7%, на депозити у євро ставка станом на кінець листопада складає 8%. Аналогічні ставки для фізичних осіб становили 9,5% та 7%, відповідно.


Стабілізацію депозитних ставок варто пов’язувати з кількома причинами: по-перше, ми маємо справу з сезонним чинником, що однаково себе проявляв у попередні роки; по-друге, у передсвятковий період скоротилися темпу припливу коштів на депозитні рахунки; по-третє, дещо погіршився стан справ на міжбанківському ринку і йдеться передусім про деяке зменшення ліквідності, що підтверджується скороченням залишків коштів комерційних банків на коррахунках.


Загалом, слід очікувати навіть незначного підвищення депозитних ставок у грудні. В попередні роки відбувалося саме так. Очевидно, що ситуація значно не зміниться аж до кінця січня наступного року.
 

Огляд ринку банківських депозитів в Україні в листопаді


Новини Статті Аналітика
Фондовий ринок США закрився зростанням Фондовий ринок США закрився зростанням Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Daimler попросив Єврокомісію оформити йому явку з повинною Daimler попросив Єврокомісію оформити йому явку з повинною Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Курс валют на 23 жовтня: гривню послабили Курс валют на 23 жовтня: гривню послабили Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
В офісі BMW провели обшуки В офісі BMW провели обшуки У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Ціна біткоїна подолала позначку в $6000. Ціна біткоїна подолала позначку в $6000. Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Дорогоцінний камінь не можна відполірувати без тертя. Так само і людина не може стати успішним без достатньої кількості важких спроб.

Конфуцій
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті