Інвестиції.орг

Kyiv, Dec 11 17:31 | London, Dec 11 15:31 | New York, Dec 11 11:31
Shanghai, Dec 11 23:31 | Tokyo, Dec 12 00:31 | Sydney, Dec 12 02:31

Огляд ринку банківських депозитів в Україні в листопаді

Огляд ринку банківських депозитів в Україні в листопаді
Рейтинг: 0
Голосів: 0
5 грудня 2010 в 21:05 - Назар Липко


Огляд ринку банківських депозитів в Україні в листопаді

Депозитні ставки як для юридичних так і для фізичних осіб стабілізуються наприкінці року, підтверджуючи традиції останніх років. Якщо Ви очікували на припинення падіння депозитних ставко - Ви його дочекалися, принаймні, поки що.

 

Характерною особливістю листопада стала стабілізація депозитних ставок на українському ринку банківських депозитів. Так, середня гривнева депозитна ставка на 12 місяців для фізичних осіб встановилися на рівні 18%. Ця ж ставка для юридичних осіб затрималася на рівні 17%.


Говорячи про валютні депозити, слід зазначити, що річна ставка на доларові депозити для юридичних осіб закріпилися на рівні 7%, на депозити у євро ставка станом на кінець листопада складає 8%. Аналогічні ставки для фізичних осіб становили 9,5% та 7%, відповідно.


Стабілізацію депозитних ставок варто пов’язувати з кількома причинами: по-перше, ми маємо справу з сезонним чинником, що однаково себе проявляв у попередні роки; по-друге, у передсвятковий період скоротилися темпу припливу коштів на депозитні рахунки; по-третє, дещо погіршився стан справ на міжбанківському ринку і йдеться передусім про деяке зменшення ліквідності, що підтверджується скороченням залишків коштів комерційних банків на коррахунках.


Загалом, слід очікувати навіть незначного підвищення депозитних ставок у грудні. В попередні роки відбувалося саме так. Очевидно, що ситуація значно не зміниться аж до кінця січня наступного року.
 

Огляд ринку банківських депозитів в Україні в листопаді


Новини Статті Аналітика
Нафтогаз відзвітував про перший прибуток в Єгипті Нафтогаз відзвітував про перший прибуток в Єгипті Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Газпром пропонує Польщі переглянути ціну на газ Газпром пропонує Польщі переглянути ціну на газ Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Рівненська АЕС може перейти на американське паливо Рівненська АЕС може перейти на американське паливо Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Крим хоче заробляти на криптовалютах Крим хоче заробляти на криптовалютах У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
ЗМІ: Apple хоче купити Shazam ЗМІ: Apple хоче купити Shazam Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Що б не сталося - продовжуй працювати, опираючись на те, що ти хочеш цього - та так воно і буде.

Генрі Форд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті