Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 21 14:31 | London, Jul 21 12:31 | New York, Jul 21 08:31
Shanghai, Jul 21 20:31 | Tokyo, Jul 21 21:31 | Sydney, Jul 21 23:31

Огляд ринку банківських депозитів в Україні в листопаді

Огляд ринку банківських депозитів в Україні в листопаді
Рейтинг: 0
Голосів: 0
5 грудня 2010 в 21:05 - Назар Липко


Огляд ринку банківських депозитів в Україні в листопаді

Депозитні ставки як для юридичних так і для фізичних осіб стабілізуються наприкінці року, підтверджуючи традиції останніх років. Якщо Ви очікували на припинення падіння депозитних ставко - Ви його дочекалися, принаймні, поки що. 

Характерною особливістю листопада стала стабілізація депозитних ставок на українському ринку банківських депозитів. Так, середня гривнева депозитна ставка на 12 місяців для фізичних осіб встановилися на рівні 18%. Ця ж ставка для юридичних осіб затрималася на рівні 17%.


Говорячи про валютні депозити, слід зазначити, що річна ставка на доларові депозити для юридичних осіб закріпилися на рівні 7%, на депозити у євро ставка станом на кінець листопада складає 8%. Аналогічні ставки для фізичних осіб становили 9,5% та 7%, відповідно.


Стабілізацію депозитних ставок варто пов’язувати з кількома причинами: по-перше, ми маємо справу з сезонним чинником, що однаково себе проявляв у попередні роки; по-друге, у передсвятковий період скоротилися темпу припливу коштів на депозитні рахунки; по-третє, дещо погіршився стан справ на міжбанківському ринку і йдеться передусім про деяке зменшення ліквідності, що підтверджується скороченням залишків коштів комерційних банків на коррахунках.


Загалом, слід очікувати навіть незначного підвищення депозитних ставок у грудні. В попередні роки відбувалося саме так. Очевидно, що ситуація значно не зміниться аж до кінця січня наступного року.
 

Огляд ринку банківських депозитів в Україні в листопаді


Новини Статті Аналітика
Курс валют на 23 липня: гривню зміцнили Курс валют на 23 липня: гривню зміцнили Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Facebook і Twitter запустили спільний проект з Google і Microsoft Facebook і Twitter запустили спільний проект з Google і Microsoft Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
У Києві викрили зловмисників, які заволоділи часткою з системи ProZorro У Києві викрили зловмисників, які заволоділи часткою з системи ProZorro Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Дніпроазот запустив виробництво хлору Дніпроазот запустив виробництво хлору У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
У Києві викрили зловмисників, які заволоділи часткою системи ProZorro У Києві викрили зловмисників, які заволоділи часткою системи ProZorro Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Перше, що потрібно зробити, щоб домогтися успіху - полюбити те, чим Ви займаєтеся.

Сестра Мері Лауретта
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті